Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem z w związku z kobietą praktycznie wyłącznie dla jej kasy. Można zrobić małe AMA w komentarzach, postaram sie odpowiedzieć na wszystko oprócz oczywistych trolli.
Jesteśmy z 7 lat i nie zapowiada się żeby miało się zakończyć. Poznałem ją dawno temu przez znajomych znajomych jak to bywa, na jakimś spotkaniu i tak się rozwinęło. Jestem dobrym słuchaczem, chociaż pewnie większość pomyśli że ta cecha do mnie nie pasuje po tym opisie xd
A ona była cały czas odrzucana, ma drobne problemy psychiczne - chociaż i fajnie że znalazła kogoś kto to tolerował. Miała wtedy 27 lat i nie była w związku bo nikt jej nie chciał. Lest po prostu okropnie brzydka. I to nie w skali wykopków, tylko jest otyła - nie gruba, z nadwaga tylko otyła a i z twarzy też 0/10. Intelektem też nie błyszczy chociaż nie jest typowym tępym karyńskiem. Dogadujemy się też średnio, tzn. jesteśmy zgodni ale to nie jest osoba z którą mógłbym cały czas gadać o wszystkim i rozmowa by się kleiła.
Wspieram ją, myślę że ogólnie jestem dobrym partnerem ale i tak nic do niej nie czuje, wszystkie moje starania to po prostu konieczność podtrzymania relacji w dobrobycie.
Zdarzyło się zdradzić ją z jakąś dziewczyną z tindera w obcym mieście jak bardzo chciałem.
Ciężko się tak żyje, dlatego troche uciekam w świat rozrywek i spotkań ze znajomymi, ale przynajmniej nie muszę pracować, nie w takim typowym znaczeniu i mam bardzo udane życie pod względem majątkowym.
Czy jestem podły? Chyba nie. W sumie nikomu nie wyrządzam krzywdy.
Myślę że jestem trochę lepszy od innych, mam stwierdzone ok. 130IQ, nie gardzę ludźmi, mam dużo empatii mimo że jestem narcystyczny. Świat nie jest sprawiedliwy i życie strasznie mi dowaliło wcześniej. Najpierw życie w biedzie a potem sporo nieszczęśliwych zdarzeń na które nie miałem wpływu.
Uważam że po tym po prostu zasługuje na coś od życia, szczęście, pieniądze i wziąłem to co moje jak nadarzyła się okazja.

#ama #zwiazki #pieniadze #finanse #dom #budzetdomowy #zarobki #niebieskiepaski #rozowepaski #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Notatka moderatora: Taki se bait, ale niech leci. ;>
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 70
@mirko_anonim: gdybyś miał IQ 130 to byś sam się dorabiał ogromnych pieniędzy a nie się chwalił że jest z "brzydka otyła " dziewczyna bo ma pieniądze
Gdybyś był inteligentny to byś sam robił taka kasę a nie zdradzał laske obrażał ja i był z nią dla kasy
Z resztą masakra typ się podnieca jedwabna pościelą która można kupić za 400 zł ale majątek ojoj
Ty chyba się w chlewie wychowałeś ,
@Linnior88: @Noonecares123 dziewczyno co ty mu tłumaczysz on mówi że ma 130 punktów IQ a pisze że się podniecił kiblem w marmurze albo pościelą z jedwabiu xD na to sobie może pozwolić kazdy czlwiek który oczciwie latami pracuje a on ma bonera bo jedwab zobaczył
Też mam pościel z jedwabiu bo się włosy od niej nie kosmacą
aha czyli jesteś z kimś bo ma jedwabna pościel i marmurowy kibel ? XD czy ty jesteś z Kongo że nie widziałeś normalnego uposażenia w domu ?


@Linnior88: Odklejka różowej na temat standardów życia w PL odcinek 1230

Meanwhile standardowy kibel w Polsce a już na pewno tej B - a nie marmur i jedwab dziewczyno.
Dietetyq - >aha czyli jesteś z kimś bo ma jedwabna pościel i marmurowy kibel ? XD czy...

źródło: 400853-ec5a-1600x0_remont-malej-lazienki-krok1-budujemydompl

Pobierz
lekarz15k jak skonczy specke i otworzy gabinet to bedzie lekarzem 15k/day i sobie takie auta kup za gotowke, a przede wszystkim za zarobione na swojej pracy pieniadze, czego nigdy nie bedziesz mogl powiedziec o sobie


@programista15cm: No i co z tego jak on ma 1/10 jego życia za 0 godzin poświęconych na edukacje czy pracę - a tamten tyra 12h na dobę i dostanie zawału w wieku 45 lat? ( ͡
@mirko_anonim: chłopie co odp..lasz jak laska to toksyk lub ma potencjał na to, to masz prze..bane nie ważne jaka Ci się wydaje

to działa jak przycisk awaryjny w elektrowni atomowej, wciskasz go bo musisz ale tak naprawdę do zapalnik i masz przej..ne xD

szukaj normalnych ludzi do relacji i poczytaj o konfliktach wewnętrznych K. Horney
po pierwsze bo tego nie ma. Gdyby to mial to moglby to zabrac i robic co mu sie podoba, a jest dokladnie odwrotnie. On to wszystko posiada, BO...


po drugie praca bywa satysfakcjonujaca, edukacja rowniez. Mam nadzieje, ze kiedys tego doswiadczysz


@programista15cm: Ale dla Twojej wiadomości ja nie mam 16 lat i czegoś tam się dorobiłem - natomiast gdybym to wszystko miał po prostu od tak to bo się wżeniłem w
@mirko_anonim

✨️ Autor wpisu (OP): @emilio-cosso

Tak, pod tym względem jest naprawdę ok.


Czyli ma hajs i lubi seks a Ty stękasz na mirko bo nie jest ładna. Nie oceniam. Ja mam żonę, która jest ładna ale nie ma hajsu i ma niskie libido. Też lubię ponarzekać. Trawa jest zawsze bardziej zielona u sąsiada
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @Linnior88

Z resztą masakra typ się podnieca jedwabna pościelą która można kupić za 400 zł ale majątek ojoj

2-3k, ale ok. Czepiliście się tej pościeli jak rzecz psiego ogona

gdybyś miał IQ 130 to byś sam się dorabiał ogromnych pieniędzy

Naprawdę uważasz że tak to działa? :p

Piękny ból dupy masz bo sama byś tak chciała, a siedzisz w swoim #!$%@? na tym portalu i lamentujesz, rozsyłając
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Linnior88
Ale ja skończyłem studia techniczne, pracowałem pod koniec studiów i zanim ją poznałem i zaczęliśmy żyć razem - czyli do 28 roku życia :P
Przecież musiałem przez ten czas coś robić.
To nie jest tak że jestem nierobem tylko zwyczajnie się to nie opłaca na obecnym stadium życia.
Pytanie po co, jeśli byłby to minimalny ułamek naszego budżetu, nawet byśmy tego nie odczuli. Nie wspominając o