Wpis z mikrobloga

Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.

Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.

Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem.

Nie byłem przecież socjaldemokratą.

Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. >Nie byłem przecież związkowcem.

Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.


Tusk robi z Polski #postkomunistycznepanstwomafijne !!! Druga Białoruś!! Wszyscy od 20 pod TVP w ramach protestu przeciwko temu bezprawiu niemiecko- ruskiego mieszańca

PROTESTUJEMY PRZECIWKO BEZPRAWIU I DYKTATURZE!!!
#tvpis #tvpiscodzienny #bekazpisu #4konserwy #pis
Janek1916 - >Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Ki...

źródło: temp_file117685678195853258

Pobierz
  • 29
@Janek1916: a jak dziś tusk złamał prawo?
pis w dupie miał prawo, wygaszał kadencje jak chciał. bronienie pisu po 8 latach to oznaka że albo jest się totalnie zmanipulowanym przez tvp, albo dostaje się za to pieniądze. 11+ milionów ludzi głosowało właśnie za tym, żeby zrobić porządek z tvp, które szczuło jednego Polaka na drugiego
  • 0
@haabero To ty nie wiesz o czym mówię nawet XDD Nie można zmienić zarządu TVP rozporządzeniem. Jak PiS łamał prawo (nie łamał), a nawet jeśli to jaki ciąg przyczynowo skutkowy zachodzi w twoim mózgu, że to upoważnia tuSSka do jeszcze większego łamania prawa o którym rozpisują się ludzie na całym świecie, potępiać tuSSka i nazywając go faszystą
  • 0
@Bujak i zarzucasz coś że PiS robił coś złego z TVP, jak to nawet PiS nie posunął się te 8 lat temu do zamachu, bezprawnego na TVP jak to dziś zrobił tuSSk