Wpis z mikrobloga

@Mandarex Czy zabicie...chłopak nie zniósł może hejtu czy tego że się wydało to wszystko i z resztą cholera wie co miał w głowie jak każdy samobójca. Według mnie Filiks to powinna zniknąć z tej całej sceny politycznej ze względu na tą tragedię a szczególnie nie wypowiadać się w tak paskudny sposób
@Mandarex Czy zabicie...chłopak nie zniósł może hejtu czy tego że się wydało to wszystko i z resztą cholera wie co miał w głowie jak każdy samobójca. Według mnie Filiks to powinna zniknąć z tej całej sceny politycznej ze względu na tą tragedię a szczególnie nie wypowiadać się w tak paskudny sposób


@Olek3366: co ty #!$%@?, jak sama matka pisała, że samobój jej syna był przez to, że #!$%@? pisowcy ujawnili jej
@Mandarex może i jestem obrzydliwy ale wyraziłem swoją opinię w kulturalny obiektywny sposób, smutna prawda panie kochany.

@d4wid ogólnie to nie znam dokładnie sprawy wiem natomiast to że oprawcą tego biednego chłopaka był jej kolega chyba tak i to z partii tak?
A to że ujawnili dane cóż żyjemy na tym świecie sensacją i co mają powiedzieć inni którzy np zostali oskarżeni przez kogoś lub też zostały ujawnione ich dane
@Mandarex Czy zabicie...chłopak nie zniósł może hejtu czy tego że się wydało to wszystko i z resztą cholera wie co miał w głowie jak każdy samobójca. Według mnie Filiks to powinna zniknąć z tej całej sceny politycznej ze względu na tą tragedię a szczególnie nie wypowiadać się w tak paskudny sposób


@Olek3366: ty to widzę, że się w każdym wpisie pojawiasz jak trzeba wybielić pis xD
@d4wid ogólnie to nie znam dokładnie sprawy wiem natomiast to że oprawcą tego biednego chłopaka był jej kolega chyba tak i to z partii tak?


@Olek3366: Tak tylko to nie jest tak, że możesz obciąć sobie resztę kontekstu. To znaczy możesz jak jesteś ignorantem albo zwyczajnym cynikiem.

Gość poszedł siedzieć, sprawa była niejawna o czym zasądzili biegli ze względu na stan psychiczny chłopaka. Pisowcy to wyciagnęli na światło dzienne w publicznych
@Kryspin013 ej no już i ty nie rób ze mnie jakiegoś pisowca czy co xddd nic nie poradzę że się wypowiadam na tematy polityczne

No okej zrobili potworne gouwno z tym ujawnieniem danych osobowych ale to się zdarza nie tylko przy tej sprawie, zwykły Kowalski może ujawnić dane na zwykłego Kowalskiego no i co z tego no nic życie. Takie zwykłe rodo nie jest przestrzegane w urzędzie a tu chodzi o sprawę
No okej zrobili potworne gouwno z tym ujawnieniem danych osobowych ale to się zdarza nie tylko przy tej sprawie, zwykły Kowalski może ujawnić dane na zwykłego Kowalskiego no i co z tego no nic życie. Takie zwykłe rodo nie jest przestrzegane w urzędzie a tu chodzi o sprawę chłopaka którego matka jest posłanka i czy by to było wtedy czy później to i tak by się to wydało bo matka jeszcze jest