Wpis z mikrobloga

Wróciłem sobie ostatnio do tibii i cykłem sobie Druida, większość gram z EK w party. Natomiast jak go nie ma to chciałbym sobie sam poexpic w miare przyjemnie i bez jakiegoś kosmicznego waste. Czy na 120 ED jestem w stanie to osiągnąć? Ew. Gdzie na takim low lvl się teraz expi. Nie grałem chyba z 10 lat :D
#tibia
  • 8
DLe poi, ale wastebalbo nie, zależy czy poleci Ci RH bądź DSM (obowiązkowo ob knife, bo jak wproadzili dragon outfit to cena skoczyła)
Dla samego expa to lava lurkery kazo, tylko tam.0 loota
Bym próbował hero cave edron, ale nie najniższy poziom, tam wybiegasz ale ryzyk
Dla typowo hajsu bym celował w imbu itemy, ale to przeważnie słabszy exp
Np hive powieszchnia
  • 0
@Arogancky: akurat gram na wadirze więc w miare jest luźno
@Elev ok skoor oboje mowicie hero cave to stestuje jak to bedzie leciec. Mam jeszcze ogarniety death portal ale tam chyba gorzej niz na hero cave
ok skoor oboje mowicie hero cave to stestuje jak to bedzie leciec. Mam jeszcze ogarniety death portal ale tam chyba gorzej niz na hero cave


@Orinosuke: bezpieczniej bo mniej mobów jednak, ale za tym słabszy exp

Np na securze to tam czasem takie stado aoe Ava że ciężko coś żywego dorwać xd


@Arogancky: nic mi nie mów, Antica here, i jedyne żywe istoty tam to inni gracze ( ͡°
No a co z were mobami na cormayi, tam spokojnie dasz radę i exp dobry, powoli możesz biegać oramond ale uwarzalbym jak jest rajd quar bo wtedy duży młyn, glooth bandity pod kasę, exotic cave, culty carlin
@Orinosuke: death portal to jedyny sensowny exp jest chyba tylko praktycznie na samym dole z tymi zwierzołakami czy #!$%@? wie co to było. Ale w sumie to ja tam knajtem biegałem tylko, magicznymi nie