Wpis z mikrobloga

@Mirkovsky też nie używam, ale biorę pierwszą bułkę z brzegu. Raz nawet jakiś stary dziad się do mnie przysrał przy pandemii to musiałem mu to wyjaśnić. Skończyło się tym, że nie chciał zrozumieć i trzeba było mu ostatecznie kazać #!$%@?ć ( ͠° °)
  • Odpowiedz
  • 47
@Mirkovsky ja zawsze biorę bez rękawiczek (nie chce tworzyć dodatkowych jednorazowych foliowych śmieci), ale ja to robię w stylu Ninja bez najmniejszego otarcie się o inne bułki niż moja wybrana
  • Odpowiedz
@Mirkovsky moja dziewczyna nie dość że brała wczoraj bułki bez rękawiczek to napchała tyle że się torba rozerwała i wypadły na brudną podłogę. Jako ten bardziej odpowiedzialny pomogłem jej pozbierać, zakręciłem się i poczekałem aż odejdą ludzie którzy to widzieli.... I odłożyłem na półkę ( ͡º ͜ʖ͡º) na tym polega odpowiedzialność
  • Odpowiedz
@Mirkovsky ja rzadko kupuje w Lidl, bo biedra bliżej i nie zdarzyło mi się zwrócić uwagi ani razu w ciągu ostatniego roku.

@IlllIlIIIIIIIIIlllllIlIlIlIlIlIlIII już widzę jak stara baba, która nie może stać 2 min w autobusie, trzęsącymi się łapami nie dotyka wszystkich pozostałych bułek. Po to są rękawiczki, aby nimi brać, ewentualnie pieczywo się uda za pierwszym razem, ale na 100% i tak każde wymacane przez dziadów
  • Odpowiedz
@Mirkovsky jakby zasada była zachowana to sam bym je zjadł ( ͡º ͜ʖ͡º) niestety jak zobaczyłem co #!$%@?ła to mi ręce opadły. Za każdym razem jej powtarzam żeby kładła po pięć to napcha zawsze tak że torba trzeszczy.
  • Odpowiedz
@Mirkovsky: Ja nie używałem rękawiczek do czasu aż zostałem skarcony w Niemczech przez pracownicę Aldi Süd. Mniejsza z tym, że ludzie tam przestrzegają zasad za wszelką cenę, nawet jeśli są bezsensowne, to lepiej brać to pieczywo w tych rękawiczkach. Wiadomo, one są jednorazowe i jest to w jakiś sposób szkodliwe dla środowiska, ale gdyby wszyscy je używali biorąc jakąś bułkę można by było mieć pewność że nie była ona wcześniej przez
  • Odpowiedz