Wpis z mikrobloga

#zale #przegryw #wigilia #samotnosc #patologiazewsi #patologiazmiasta #mirkowyznania

Poszedłem do matki na wigilię wchodzę do mieszkania a tam pies mojej "kochanej" ( ͡° ʖ̯ ͡°) siostruni na mnie zaczął delikatnie podszczekiwać na co moja siostrunia zareagowała tekstem: "Wie na kogo szczekać" --Na co ja (°° w #!$%@? odwróciłem się na pięcie i #!$%@?łem z powrotem do swojej chałupy ( ͡° ʖ̯ ͡°) matka za mną jeszcze pobiegła krzycząc na klatce (z 3 piętra) ale ja byłem nie ugięty także na dziś wigilii już dla mnie nie ma...()
  • 165
@janciopan:

Typowe teoretyzowanie normika. Jak siostra wali nieironicznie takimi tekstami na sam start to ma zero szacunku dla OPa i pewnie jak reszta rodziny. OP może krytykować, robić interwencje, żartować sobie z tego - efekt będzie zawsze taki sam czyli nic się nie zmieni.


No ja mogę podobnie - u ciebie to typowe teoretyzowanie spierdona, co woli uciekać niż stanąć na swoich nogach.

Nic się nie zmieni jeśli OP nie zmieni
@ren-downhill: Takie zachowanie normików akurat bardzo wkurza a wręcz często doprowadza do furii (ostatnio to samo zrobiłem w robocie) bo pokazujesz, że masz ich w dupie jeśli zachowują się x albo się nie zmienią. Generalnie takie zachowanie paradoksalnie jest jedyną metodą odbudowania swojej "ramy" w relacjach z kimś pod warunkiem że drugiej stronie zależy co jest często rzadkie.

Ale jak ktoś cię nie może obrażać albo nie może cię kontrolować to
@ren-downhill:

Wracajac do tego co napisalem, wykluczyli go raz traktowaniem jak smiecia, po co ma dalej wystawiac sie na #!$%@?? To naturalne, ze nie wchodzi sie dwa razy do tej samej wody.


Jak to wykluczyli? A to nie tylko siostra "wykluczyła"? Matka pobiegła za nim, chciała go zatrzymać, wygląda na to że ona nie jest tu problemem.

po co ma dalej wystawiac sie na #!$%@??


A co ma robić, ciągle od
@Rade86B: ale to jest jakiś środek historii? bo strasznie wyczulony jesteś i rozemocjonowany skoro komentarz siostry to Ty odwracasz się na pięcie i wychodzisz ignorując jeszcze matkę. zwłaszcza, że do niej przyszedłeś a nie do siostry. jednocześnie sprawiając siostrze przyjemność, że tak na nią reagujesz i że ma taką władzę nad Tobą. Zrobiłeś dla niej najlepszy prezent jaki można zrobić toksykowi.
@ren-downhill: memem jak kula w płot.

Nie da rady odpyskowac do siory, to niemożliwe i zbyt ciężkie, trzeba przestać cope-ować i się zabić! jprdle xD

@Rade86B:

bo to chamskie zachowanie nie było pierwszy raz ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Tak jak pisałem wyżej, pozwalasz na to więc caly czas to robi. To się musi zmienić aby twoje życie bylo lepsze, ty musisz zmienić swoje zachowanie wobec niej.
ale cuckoldy i delty życiowe tutaj xD

Suka wami gardzi i okazuje to od przekroczenia progu rodzinnego.
A wy jeszcze byście z nią płatek dzielili i życzenia składali xD

Widać, że w robocie przełożony też #!$%@? w dupe i copujecie sobie, że taki jest świat, przecież się nie obrazisz i nie zmienisz pracy xDDDD

Co za życiowe klauny. ¯\(ツ)/¯