Wpis z mikrobloga

#zale #przegryw #wigilia #samotnosc #patologiazewsi #patologiazmiasta #mirkowyznania

Poszedłem do matki na wigilię wchodzę do mieszkania a tam pies mojej "kochanej" ( ͡° ʖ̯ ͡°) siostruni na mnie zaczął delikatnie podszczekiwać na co moja siostrunia zareagowała tekstem: "Wie na kogo szczekać" --Na co ja (°° w #!$%@? odwróciłem się na pięcie i #!$%@?łem z powrotem do swojej chałupy ( ͡° ʖ̯ ͡°) matka za mną jeszcze pobiegła krzycząc na klatce (z 3 piętra) ale ja byłem nie ugięty także na dziś wigilii już dla mnie nie ma...()
  • 165
nie to ty jesteś upośledzony bo nie zdajesz sobie sprawy że to strach właśnie spowodował że on uciekł bo bał się konfrontacji, tej słownej.


zwyczajnie źle by się czuł tam zostając


sam mi przyznajesz racje


@hansschrodinger: Moje koty bardziej ogarniają co się do nich mówi, zrób sobie test IQ a później zrobimy Ci jakąś zrzutkę.
@HrabiaZet: że tobie sie chce siedzieć i pyerdolić takie głupoty w święta.

Nie masz żadnych argumentów to i zostało ci obrażanie, typowe dla buraków.

Lecisz na czarno bo mam dość tłumaczenia gdy ty nawet nie ogarniasz tak podstawowych rzeczy że warto być w życiu asertywnym.
To się musi zmienić aby twoje życie bylo lepsze, ty musisz zmienić swoje zachowanie wobec niej. Oczywiście wybór należy do ciebie.


@hansschrodinger: ma jej z liścia #!$%@?ć?! #!$%@? kocopoły.

Poradź, co należy zrobić, co Ty byś zrobił. Może ktoś to przeczyta i zastosuje, stając się "lepszym człowiekiem" ????