Wpis z mikrobloga

List od zbanowanego @Van-der-Ledre
==============================================
Tu znowu ja, znowu cierpienie. Tym razem największe od kiedy żyję. Najgorsze święta od kiedy żyję. Spędzę je sam, pogrążony w żałobie i smutku. W ciszy będę spożywał trunek aż do utraty świadomości. Męczą mnie ta radość, wszechobecna, pary, rodziny. Ja tego nie mam. Ten rok odarł mnie ze wszystkiego, na koniec dając okropny prezent w postaci kolejnego zgonu bliskiej osoby. Ból jest rozrywający, dotykający ciała i duszy. Nigdy już nie będę szczęśliwy, cokolwiek bym nie zrobił. Los mnie nienawidzi. Mogę tylko uciekać, i to właśnie robię. Powoli się pakuję, za kilkanaście dni już mnie tu nie będzie. Będę tam gdzie mi dobrze. Nie będę nawet liczył ile wydam, to już bez znaczenia. Uciekam stąd, a los niech mnie goni, niech myśli że jest w stanie mnie dopaść. Muszę nabrać nowego sensu, nowej energii, inspiracji cierpiętniczej. A tu ich nie znajdę. Może pustynia arizony okaże się łaskawsza od
polskiego piekiełka.

Ale bądź co bądź są święta, więc..

Chciałbym wam koledzy moi ze świętego tagu życzyć wszystkiego co najlepsze. By nasza samotność przeminęła, by jakaś wartościowa kobieta pochyliła się nad każdym z nas i dała nam miłość oraz zrozumienie, których tak bardzo nam trzeba. Życzę wam zdrowia, ustąpienia wszelkich cierpień, problemów. Życzę wam także dużo pieniędzy, bo są one podstawą stabilnego życia. Życzę również zdrowia i szczęścia dla wszystkich waszych najbliższych. Niech ten świąteczny czas będzie dla was jak najlepszy.

I wy wszyscy, którzy to czytacie, doceńcie to, że macie rodzinę. Że macie mamę, ojca, babcię, jacykolwiek oni są. Doceńcie to, że macie z kim usiąść przy wigilijnym stole, że macie z kim rozmawiać, czy z kim się kłócić. Dziewczyny przychodzą, odchodzą (lub wcale ich nie ma jak w naszym przypadku). Rodzina jest na zawsze. Nigdy nie wiecie, czy za rok nie siądziecie sami, czy ci którzy teraz są, będą dalej. Doceńcie ten dzień, bo czas jest nieubłagalny, a los przewrotny. Ja oddałbym wszystko, by móc spędzić wigilię z rodziną lecz prawie nikogo już nie ma. To już nie możliwe, over. Kochajcie swoich bliskich, bo kiedyś może ich zabraknąć..

#przegryw #samotnosc

(Najlepsze życzenia także dla kolegi, dzięki któremu możecie ten wpis czytać, bardzo dobry z ciebie człowiek)
==============================================
List z 22.12.2023r. - kliknij tutaj
List z 18.12.2023r. - kliknij tutaj
Depresja to choroba, którą można leczyć. Telefon Zaufania dla Młodzieży: 116 111

Dziękuję, również pozdrawiam wszystkich tagowiczów i życzę dużo zdrowia w przyszłym roku!

Przypominam o starym dobrym zwyczaju obowiązującym na tym tagu #wolamyzbanowanych , który mówi, że nie wolno publikować więcej niż 2 listów od tej samej osoby w ciągu jednego tygodnia z wyjątkiem sytuacji wyjątkowych. Z uwagi na Święta i tematykę listu udzielam #amnestia i publikuję list. Poza tym tag i tak już nie funkcjonuje i publikuję grzecznościowo.
Nadawca zweryfikowany
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych
Uwaga. Działalność tagu #wolamyzbanowanych jest zawieszona po 17.01.2023r. Więcej informacji we wpisie https://wykop.pl/wpis/70186907 .
Tag #wolamyzbanowanych służył do wołania zbanowanych, by nie było im smutno. Natomiast osoba "zza platynowej kurtyny" mogła napisać list i np. pozdrowić przyjaciół :) Skorzystaj z formularzu pod linkiem https://forms.gle/eVRXNmN67JJoYv8N6 (metoda półautomatyczna) lub pisz na gimnazjumqqq@wp.pl (metoda ręczna). Inicjatywa: @gimnazjumqqq (dawniej) i obecnie: @Enviador i @SynGilgamesza wyznaczeni osobiście przez @gimnazjumqqq we wpisie https://www.wykop.pl/wpis/58381575 .
gimnazjumqqq - List od zbanowanego @Van-der-Ledre
===================================...

źródło: Zmierzchzycia

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz