Wpis z mikrobloga

Hej. Chciałem kupić bilet na mecz Real Madryt - RCD Mallorca na 3 stycznia 2024 na 19:15.
Jednak bilety zostały wyprzedane mimo czekania w kolejce.
Sprzedaż prowadzona jest tylko i wyłącznie online.

Na jakich stronach można kupić bezpiecznie bilety na ten mecz?
Zerkałem na stubhub.ie ale chcę mieć jakieś potwierdzenie.
Pomóżcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pilkanozna #realmadryt #kiciochpyta #bilety
  • 8
  • Odpowiedz
@Fr33man45: jak patrzę na stronie, to dopiero dziś otworzyła się sprzedaż dla wszystkich. Jak dla mnie, to po prostu trafiłeś na moment, gdzie wyprzedała się cała transza. Jeszcze bym się wstrzymał, w trakcie tygodnia powinni dorzucić jeszcze sporo biletów. Nie chce mi się wierzyć, że wyprzeda się komplet na Mallorkę.
  • Odpowiedz
@Fr33man45: Jak sprawdzałem dostępność na ten mecz jakoś 22/23 grudnia, to zostały jakieś pojedyncze miejsca. Jeżeli chcesz siedzieć z kimś obok siebie to chyba zostają zewnętrzne stronki.
  • Odpowiedz
  • 0
@ObslugaRadomskiegoLotniska: masz rację, tak było, że akurat nie było nic dostępnego w danym momencie.
Ale ich system kupowania to jakaś porażka. Nic się nie da kupić a siedzę już długo.
Ostatni mecz z Villarreal 70500 sprzedanych A pojemność niemal 81000
  • Odpowiedz
@Fr33man45: ja gdy nie miałem karty Madridista Premium, to bilety na niedzielny mecz kupowałem w środę czy czwartek (a otwarta sprzedaż otwierała się w poniedziałek). Jeśli szukasz pojedynczego biletu, to mi wczoraj wieczorem udało się jakiś złapać, jeśli chcesz siedzieć z kimś to ja bym jeszcze poczekał. Uprzedzając pytanie - innych stron gdzie można kupić bilety nie znam, bo nigdy nie miałem potrzeby korzystania z nich.
  • Odpowiedz
@Fr33man45: ja bym jeszcze poczekał. Kupić z innego źródła można nawet w dzień meczu, a bazując na moim doświadczeniu jeszcze dorzucą masę biletów. Nigdy nie miałem problemu kupić biletów na 3 miejsca obok siebie, wystarczyło poczekać kilka dni. Socios, którzy nie mogą pojawić się na meczu muszą oddawać swoje wejściówki, oprócz tego klub dorzuci nowe transze. Jeszcze został tydzień do meczu, więc na spokojnie.
  • Odpowiedz