Wpis z mikrobloga

Odnośnie wpisów o pracy na TIRach to powiem wam huopy, że ja też planuję robić C+E i oby się to udało w 2024 roku, a wszystko wskazuje, że się uda. Dosyć mam tułaczki po kołchozach, chodzenia na rozmowy kwalifikacyjne za magiczne 3000zł netto. Jazdy dzień w dzień do pracy po to by oglądać te same parszywe mordy sebickie, które jedynie opowiadają o tym ile piją, ruchają i tym podobne. Tak samo pracy z idiotami klientami mam dosyć, bo myślą, że jak przyszli do sklepu kupić płytki za 100zł to już są królami sklepu.

Już kiedyś opowiadałem jak wyglądał mój poprzedni kołchoz co pracowałem 12h dziennie. Sklep budowlany, dźwigania od #!$%@?, #!$%@? latem w 40 stopniach a zimą w 10 na sklepie (na dworze minusik). Deszcz, śnieg a ja musiałem iść odebrać dostawę, która podjechała. Jak raz wbiłem z ulewy na sklep to kierowniczka (głupia gruba szmata) się śmiała, że się umyłem chociaż. #!$%@? najładniej tam nieironicznie pachniałem.

Albo jak po całym dniu tyrania na płytkach, dźwigania, przyszła i powiedziała żeby dziewczynom coś pozanosić na górę, bo DARMOWA SIŁOWNIA. Albo jak Pan Prezes zaczęła gadać, że ją okradamy z czasu pracy jak się nie wpisujemy na papierosa. Albo jak mi wyrzuty robili bo sraczki dostałem i nie mogłem przyjść. Albo jak wielokrotnie zwracałem uwagę, że coś powinno być inaczej zrobione, kierowniczka i tak stawiała na swoim i na następny dzień robiliśmy tą samą ciężka robotę.

Ja tam to #!$%@?, wolę szczerze sranie do żwira i lanie do butelki. I jak zdam prawko i będę pracował akurat w jakimś kołchozie, to miesiąc l4 minimum będę brał.

#przegryw #zycietruckera #pracbaza #praca
HuopWsiowy - Odnośnie wpisów o pracy na TIRach to powiem wam huopy, że ja też planuję...

źródło: bg,f8f8f8-flat,750x,075,f-pad,750x1000,f8f8f8

Pobierz
  • 18
Na ciężarówkach wiecej stresu, tacho, spedytor. Dasz rade wysiedziec na dupie 4:30? Idz do Warszawy pracowac w MZA, dostaniesz pokoj.


@majkel_scofield: 4:30 ? Hahahaha,
Ja mam w pompie te zasady i robię co max 3 godziny jazdy 45 minut przerwy, nikt mi nigdy uwagi nie zwrócił, ale to w UK, codziennie w domu
Szkoda zdrowia na dziadtransy w Polsce, lepiej zachodnia Europa od razu
@HuopWsiowy: tak, teoretycznie jazda na tirach to gówno, ale jako alternatywa do kołchozów o jakich piszesz to faktycznie truckerka 10x lepsza, niby ta wolność troche mityczna, ale też porównując do tego co można zaznać w kołchozach to na tirach bajka

działaj działaj, ale po kilku latach docelowo i tak jedynie coś z codziennymi powrotami będzie Cie interesowało, a z takimi pracami różnie bywa jeśli chodzi o swobodę i czas pracy, powo