Wpis z mikrobloga

Oto wynik hipergamii kobiet, czyli poszukiwania partnera o lepszym statusie niż własny przy jednoczesnym podnoszeniu swojego statusu społecznego... ale we własnym mniemaniu.

Studia zawsze kojarzyły się z elitarnością i prestiżem. To było jednak w czasach kiedy na studia szło tylko kilka % ludzi, a poziom był wysoki. W umysłach wielu kobiet przekonanie o elitarności jednak zostało i mimo nikomu niepotrzebnych gównianych studiów typu gender uważają się za lepsze niż np. stolarz czy hydraulik bez dyplomu mimo, że ich zawody są przydatne i potrzebne, a ich nie.

#studia #logikarozowychpaskow #hipergamia #robpill #pieklomezczyzn #p0lka
WielkiNos - Oto wynik hipergamii kobiet, czyli poszukiwania partnera o lepszym status...

źródło: temp_file110068356075438827

Pobierz
  • 84
tylko ty to rozważasz w skali jednostki, a ja społeczeństwa


@WielkiNos: sugerujesz, że więcej kobiet jest mądrzejszych i nie poświęca życia dla leniwych gamoni bez szkoły, niż mężczyzn?

W ogóle co ma do tego "rozważanie w skali społeczeństwa", skoro jest to odpowiednia postawa i to do niej każdy powinien dążyć.
Po co Ci kredyt na mieszkanie w kraju gdzie nie jesteś szczęśliwy? Mieszkanie da się sprzedać z kredytem, firmę da się zawiesić. Z resztą nikt nie powiedział że wyjazd musi być na zawsze. Nie da się ogarnąć miesiąca urlopu?


@ZasilaczKomputerowy: haha ale kto powiedział, że nie jestem? zwyczajnie to nie jest żadne rozwiązanie systemowego problemu głupiejowa jakie ogarnia współczesne kobiety - jak wszyscy faceci niezadowoleni z życia erotycznego - plus z
@WielkiNos: i według ciebie łączenie się ambitnych i leniwych i ograniczanie potencjału ambitnych jest lepsze dla społeczeństwa, niż zostawienie nierobów we własnym sosie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
i według ciebie łączenie się ambitnych i leniwych i ograniczanie potencjału ambitnych jest lepsze dla społeczeństwa, niż zostawienie nierobów we własnym sosie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ogau nie i nie o to tu chodzi tylko spojrzenie realnie na siebie, że po tym gender nie jest się za dobrą partią dla glazurnika?
że wykształcona dziewczyna również chce mieć faceta na podobnym albo wyższym poziomie


@WyzwolonaPodrozniczka: czyli z gory zakladasz, ze facet na wyzszym poziomie moze sie zwiazac z kobieta na nizszym poziomie, ale jak juz kobieta mialaby tak zrobic to sie nie godzi, no bo jak to, z imbecylem? xD
Nie widzę niczego złego w fakcie, że wykształcona dziewczyna również chce mieć faceta na podobnym albo wyższym poziomie - trudno, żeby brała jakiegoś imbecyla ledwo po podstawówce :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: tylko że takich facetów jest zdecydowanie mniej, a jeżeli już są, to są zajęci. W efekcie kobieta na wysokim poziomie nie znajduje partnera na wysokim poziomie, ponieważ ona sama już nie jest młoda (30+), więc jej wartość na rynku matrymonialnym zaczyna drastycznie
Ludzie przeceniają studia i to w #!$%@? ja studiowałem informatykę na PW i na 3 roku zrezygnowałem bo to była strata czasu i pieniędzy, dosłownie każdy debil mógłby te studia skończyć tylko chęci są potrzebne. Rodzina ma mnie z tego powodu za czarną owcę bo wszystkie dziewczyny pokończył jakieś gówno kierunki na prywatnych uczelniach. Tylko teraz ja robie hajs a one klepią biedę i się zastanawiają o #!$%@? tu chodzi :D Nie
@WielkiNos: ależ proszę bardzo, niech szukają do pięćdziesiątki, niech szukają księcia z bajki, niech wyjeżdżają.
Skoro nic ich tu nie trzyma i są lepsze niż inni to raczej nikt ich zatrzymywać tu siłą nie będzie.