Wpis z mikrobloga

@krytyk__wartosciujacy do 2016 szefem był Gugała, który nigdy nie ukrywał swoich sympatii proPO, później zamieniono go na Gawrylukową, która jest drugą po Holeckiej ulubioną dziennikarką Prezesa i najlepszą psiapsiółą Kurskiej, teraz Gawrylukową zastąpił Witwicki, za 4 czy za 8 lat znowu ktoś nowy zostanie szefem i tak w koło Macieju. Warto też zauważyć, że przez lata swój program w Polsacie miał mecenas Markiewicz, były prezes KRRiT, za którego kadencji Polsat dostał jako
  • Odpowiedz
@galicjanin: tam jeszcze przy nadawaniu tej koncesji dla Polsatu była duża afera, bo starała się o nią też dużo popularniejsza Polonia 1. Polsat ja otrzymał ponoć dzięki politycznym powiązaniom, a oddziały Poloni zamykały służby.

Oficjalnym powodem był zbyt duży udział Włoskiego kapitału w Polonii.
  • Odpowiedz
@olo1917 to wiadomo, że palce maczały w tym służby, taki urok dzikich początków lat 90. Polonia jako włoski kapitał byłaby trudniejsza do kontroli przez władze i służby. Choć z drugiej strony nie wiadomo czy i Polonia nie była jakąś pralnią dla tamtejszej mafii, zakładanie własnej prywatnej stacji w skorumpowanym kraju, gdzieś na wschodzie Europy zaraz po upadku komuny to też wygląda trochę podejrzanie.
  • Odpowiedz
@Lukardio:
Wczoraj widziałem kawałek programu z tym typem. Było na temat TVP. Co powiedział?
- Ja nie chcę zajmować się kwestią jak wyglądała TVP za PIS.

Kuźwa, przecież to jest właśnie kluczowa kwestia odnośnie obecnych wydarzeń. Wszelkie działania nie biorą się z tego, że jedna władza chce obsadzić stołkami zdobytą instytucję tylko z tego, że społeczeństwo ma dość tego, co się działo przez 8 lat i domaga się zmian praktycznie natychmiast.
  • Odpowiedz
@Lukardio: no tak, bo jak stacja telewizyjna nie jest antyPIS to jest proPIS. Polsat jest absolutnie najbardziej obiektywną stacją podczas wszystkich programów - informacyjnych i publicystycznych. Oczywiście, że są dziennikarze bardziej i mniej konserwatywni, a taki Jankowski jest turbo konserwatywny, ale to nie jest ani poziom byłego TVP, ani TVN.
  • Odpowiedz
  • 1
@Lukardio Przecież to standard, Solorz zawsze sprzyja aktualnej władzy. Tym bardziej, że chłop chce iść ostro w energetykę. Nie mógł podpasc PiSowi i teraz nie będzie mógł podpasc PO
  • Odpowiedz
@lukanocerino:

no tak, bo jak stacja telewizyjna nie jest antyPIS to jest proPIS. Polsat jest absolutnie najbardziej obiektywną stacją podczas wszystkich programów - informacyjnych i publicystycznych.


Zajrzyj na TT i zobacz, co pisiory piszą. Dla nich Polsat jest na równi z TVN. Kompletnie nie widzą tego, że w wiele razy Polsat nie drążył pisowskich afer. Wystarczy, że jakaś stacje powie coś o jednej i już jest antypisowska.
  • Odpowiedz
było czuć


@Lukardio: i czuć do tej pory, już pomijam, że tragiczną manierę w głosie ma ten Jankowski i #!$%@? w kółko to samo tygodniami, niezależnie czego dotyczy program, jak nie "pokolenie niuniusiów" to ten wieczny #!$%@? "kierowca autobusu". xD
Co ciekawe piszecie, że Polsat to chorągiewa - zgodzę się, bo pan Solorz lubi państwową współpracę i pieniążki z nią związane ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale akurat
  • Odpowiedz