Wpis z mikrobloga

Sam fakt że kobieta jest na tinderze oznacza że ma coś nie tak z banią,
Nie ważne czy brzydka czy ładna,
Ładna lub przeciętna nawet kobieta jest zagadywana kilkanaście -kilkadziesiat razy na tydzień.
Nie robiąc nic.
Jeśli się uśmiechnie lub wykaże zainteresowanie to miała by setki podejśc, zagadań tygodniowo od facetów.
Więc po co ma używać tindera???

No właśnie bo nawet jej się uśmiechnąć nie chce na żywo do faceta.
Ty myślisz że taki odpad ci zrobi fajnego lodzika z zaskoczenia?
Że się będzie starała? Xdddd
Ty chcesz mieć doczynienia z taką ochydna osoba? Często chorą psychicznie.

Ja milfy zagadywałem sam na żywo nie na aplikacjach randkowych i każda jedna była super.

#przemyslenia #tinder #badoo #zalesie #oswiadczenie #takaprawda #korposwiat #korporacje #zwiazki #ruchajzwykopem #wychodzimyzprzegrywu #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #seks #randkujzwykopem #randki
  • 12
  • Odpowiedz
@adamsowaanon ty masz coś nie tak z banią skoro zagadywanie kilkadziesiąt razy na tydzień dla ciebie jest ok daj żyć mnie by #!$%@? strzeliła jakby ciągle ktoś mi dupę zawracał bo go kutanga swędzi nie mój problem
  • Odpowiedz
  • 0
@naksu: no tak zapomniałem, bo pOlka nie potrafi się uśmiechnąć i powiedzieć, "dzięki ale mam męża, miłego dnia życzę"

Dobrze że żadna polka mi doopy nie dała bym się tylko męczył.
A tak dobrze że mieszkam w UK i na zachodzie Europy, amerykanki, angielki, Hiszpanki, portugalki potrafią się uśmiechać i miło zagadać lub kulturalnie odmówić.
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: Ale zagadywanie w realu nie oznacza że szukasz partnera. To że ekspedientka w sklepie jest miła nie oznacza jeszcze że jest tobą zainteresowana. Dlatego są portale randkowe i tam możesz szukać. Nie trzeba zaczepiać obcych ludzi.
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: ale mimo wszystko zagadywanie na ulicy nie jest fajne, nawet jak jesteś singlem, nie każdy lubi rozmawiać z ludźmi. Wyobraź sobie, że idziesz do biedry i typ cię po drodze zagaduje, nie znasz typa, a on koniecznie chce z tobą rozmawiać, bo akurat mu się spodobałaś.
  • Odpowiedz
Ładna lub przeciętna nawet kobieta jest zagadywana kilkanaście -kilkadziesiat razy na tydzień.


@adamsowaanon: tyle, że laski są stalkerkami zanim Ci odpisze na ig to ma już ogarnięte jak masz na nazwisko co studiujesz i gdzie pracujesz xD a na ulicy to tak średnio ogarnie kto ty
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: moją siostrę lubili zagadywać pracownicy lokalu gastronomicznego specjalizującego się w potrawie typu kebab. Z uwagi na fakt, że ona nie gustuje ani w kebabie ani w mocno opalonych dżentelmenach, zaczęła nosić gaz pieprzowy. Kulinarni żigolacy już jej nie zagadują.
To co? Powinna zacząć używać tindera?
  • Odpowiedz