Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Facet poniżej 175cm wzrostu ma znikome szanse na fajne życie i dziewczyny. Taka jest prawda. Starsi jako tako jeszcze sobie poradzą bo jest sporo kobiet 25-30 latek które wychowane są w miare normalnie, szukają partnera a nie zabawki do piwka, pokazywania kolezankom i bzykania. Co ma zrobić młody kurdupel? Usiąsc i płakać. Młode dziewczyny są teraz bardzo wysokie, z tego co widze mają okolo 170-175. Są tez niskie, nawet bardzo ale: - jest ich niewiele - i tak wolą wysokiego. Samoocena niskiego faceta leży i kwiczy, jak ktos taki moze sie czuć? Jak 3/4 nastolatek jest wyzsza? dzieci z podstawówki sa wieksze? Facet ponizej 170 to juz w ogole tylko w łeb sobie strzelic. Jesli taki ktos marzy o fajnym ciekawym zyciu moze zapomniec. Tacy goscie czesto są ofiarami kradziezy, ataków słownych i fizycznych. Ja zostałem okradziony przez grupe gnojkow i co mialem robic? Bić sie? #!$%@? by mi. Trzej wysokich, dwa razy szersi w ramionach. Pozostaje mi czekac na jakąs kobiete po przejsciach, która mnie zechce bo nie bedzie miała wyboru.

#zalesie #przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
Facet ponizej 170 to juz w ogole tylko w łeb sobie strzelic.


@mirko_anonim: nie zgadzam się. To prawda że znalezienie fajnej partnerki będzie bardzo trudne i pewnie się nie uda. Ale w dzisiejszym świecie można fajnie żyć bez partnerki.
Samotność można wypełnić udzielając się w różnych organizacjach, seks można sobie kupić (i to naprawdę fajny seks)
Można się spełniać zawodowo i na inne sposoby.
Życie daje wiele możliwości, trzeba to zauważyć
"Facet ponizej 170 to juz w ogole tylko w łeb sobie strzelic"

Fajny bait, i chciałbym, aby to było prawdziwe, wtedy miałbym święty spokój (-.-')