Wpis z mikrobloga

Kupiłem moto warte jakieś 25k, 2021, chciałem wziąć AC to mi policzyli, że miałem dwie szkody z AC ostatnio na aucie (szyba, która miała się u nich nie liczyć jako szkoda oraz drobna obcierka zderzaka, ale wiadomo, że to w tysiące od razu idzie jak malują), więc AC na to moto będzie 6k u nich (w Generali) xD Uniqa na stronie wyskoczyło 5k. Jednocześnie 2 miesiące temu w Uniqa ubezpieczałem AC drugie auto warte może 18k i zapłaciłem za to 800zł, o wiele drożej niż rok temu "bo miał pan szkody AC". Fajnie motocyklistów ruchają w pupę. Jednocześnie nie kumam jak miniAC na kradzież kosztuje 3000zł. Chyba tylko te pakiety dealerskie są OK, bo jeszcze przed drugą szkodą inne moto warte wg nich 18k ubezpieczyli za 1200zł pełne AC (w tym 700zł składka AC). No #!$%@?, będzie bez ubezpieczenia.

#motocykle #zalesie
  • 4
  • Odpowiedz
@prostynick przecież to normalne, tyczy się to oc jak i AC. Ja na swoim koncie mam 3 szkody: jedna sprzed 7 lat jak jeszcze nie miałem samochodu (szkoda nie swoim autem), druga jakiś miesiąc jak odebrałem prawko (gość mnie lekko puknął w dupę, ale moja wina) i jak już się ogarnęło i spadły mi ceny OC tak rok temu na parkingu delikatnie zarysowałem gościowi zderzak. Jakbym wiedział, że to takie gówno tak
  • Odpowiedz