Wpis z mikrobloga

Prosze panstwa! Tytul najbardziej obrzydliwego p0lczyska roku 2023 wygrywa oczywiscie z ogromna przewaga nad konkurencja i bezapelacyjnie Anna Lewandowska. Gratuluje. Najwieksze osiagniecia Ani w dziedzinie bycia klasyczna p0lka ze wszystkimi negatywnymi cechami jakie niesie ze soba to okreslenie to:
- kompromitowanie meza na kazdym kroku
- obcieranie sie calymi dniami o obcych, spoconych chlopow bez koszulek
- obrazanie Boberta, ze łon to mial panie talent dlatego tak dobrze kopie w balona a ja to dopiero musialam sie w zyciu napracowac
- wynajecie i oplacenie dwoch spamujacy gunwno kont na wypoku, ktore calymi dniami (z wyjatkiem weekendow i swiat bo wtedy wolne) obrazaja i szkaluja polskich chuopow. Wszystko to robione w zemscie za wykrycie afery baciatowej przez wypok.
- afera baciatowa
- kompromitujaca i zalosna pokazowka z odnowieniem przyrzeczen malzenskich w celu ukrocenia plotek, ze Ania zdradza Boberta i ze w ogole u nich to jest wszystko gitara a media glupoty gadajom
- wyjechanie na kilka dni na Dominikane sam na sam z jednym ze swoich trenerow baciatowych
- wymienie 3 najprzystojniejszych pilkarzy w skladzie Ramos, Pique, CR7. No niestety dla Boberta zabraklo juz miejsca
- posiadanie gleboko w 4 literach Boberta i nie przyjechanie na stadion Narodowy w celu wsparcia i dopingowania meza w najwazniejszym meczu, kluczowym jesli chodzi o awans Polski na Euro 2024. No niestety jej imprezka urodzinowa w Hiszpanii byla dla naszej perfekcyjnej zony wazniejsza. Polska oczywiscie uwalila ten mecz
A to tylko niektore z jej "zaslug" za rok 2023. Brawo i gratulujemy. Czekamy na wiecej w nastepnym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kamil-tika - Prosze panstwa! Tytul najbardziej obrzydliwego p0lczyska roku 2023 wygry...

źródło: Screenshot 2023-04-21 16-08-08

Pobierz
  • 23
@HADESP2K

mozesz byc milionerem ale jak zaczna sie zakola robic to p0lka wybierze mokebe co ja zeszmaci i zostawi ehh its ołwa robercik widzimy sie na tagu


Nie do końca...

Oni poznali się bardzo młodo i jej jedyna zasługa w tym związku to, że udało jej się owinąć sobie wokół palca najbardziej obiecującego zawodnika a sama wtedy nie była zbyt urodziwa czyli miała pewnie inne talenty

Inni piłkarze poznają swoje żony jak
@kamil-tika: Bobert za dużo jej wybacza, pewnie mu niezłe wkręca bajki, że te wszystkie chady, które się o nią ocierają to tak tylko przypadkiem. U mnie we wsi jest takie powiedzenie: "Jak suka sama nie da to pies nie weźmie". A ja myślę, że Bobert nie jest cuckoldem, tylko że on nie do końca czai co się wokół niego dzieje, choć pewnie się domyśla. Ta manipulantka owinęła go wokół swego p0lkowego