Wpis z mikrobloga

Karynka rozpacza za potężnym Franciszkiem deweloperskim który ostatecznie okazało się fejkiem w stylu #klaudiusz XD A w komciach inne płaczące laski które też tak zostały oszukane łudząc się, że naprawdę w końcu jakiś Chad się nimi zainteresował ¯_(ツ)_/¯

Kolejnych części nie chce mi się uploadować bo nie ma tam nic ciekawego oprócz jej ciągłego lamentu, że była tak blisko tego doskonałego Chada ktory jej się po prostu należał i spuszczaniem się nad jego fejkowymi zdjęciami xD

#bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #blackpill #przegryw #p0lka
REMEMBERWHATTHEYTOOKFROMYOU - Karynka rozpacza za potężnym Franciszkiem deweloperskim...
  • 69
Można było się zastanawiać, jak ten popularny "oszust z tindera" robił te laski, ale patrząc na tę Martynkę z Grudziądza wszystko staje się jasne.


@Shea_99: Oszust z Tindera miał naprawdę zaawansowany system a swoje ofiary urabiał na przykład przez rok względnie normalnego związku, to co jest na tym filmie to xd
Jak to jest, że w momencie kiedy napisze do mnie kobieta 5/10 to ja jestem pewny że to jakaś forma scamu,

a do zwykłej lambadziary pisze gość z top 1% i ona uważa że wszystko jest ok i to łyka?


@analboss: Już wyjaśniam - ona jest przyzwyczajona do tego, że ma non stop spam w skrzynce od wszelkiej maści typów którzy chcą z nią być 24/7. Ty natomiast jesteś przyzwyczajony do
Jak to jest, że w momencie kiedy napisze do mnie kobieta 5/10 to ja jestem pewny że to jakaś forma scamu,

a do zwykłej lambadziary pisze gość z top 1% i ona uważa że wszystko jest ok i to łyka?

XD


@analboss: Spokojnie, zaraz i tak pewnie wjedzie argumentum at kobiecum intucjum. Żyjemy w kraju gdzie całkiem sporej części lasek wyłącza się myślenie jak masz bmw lub audi więc o czym