Wpis z mikrobloga

@Iudex: Pasaż Grunwaldzki też wygląda lepiej w wersji ze zdjęcia, niż obecnie :) niestety tego również nie pamiętam, pamiętam już plac budowy
  • Odpowiedz
@Ma_By: Namiot handlowy "Goliat". Takie targowisko gdzie się handlowało pirackimi kasetami, ruskim szajsem, trochę też ciuchami, zabawkami. Stał na środku tego placu, który wrzuciłem wcześniej. Handel trwał tam w latach 90'. Mieszkałem niemal w kadrze pierwszego zdjęcia, widziałem go z okna przez 10 lat. Mówiło się, że się "idzie do namiotu". Pamiętam, że na podłodze leżały jakieś deski i płyty paździerzowe, żeby błota nie było za dużo.

https://miejscawewroclawiu.pl/goliat-czyli-dawny-namiot-cyrkowy-znajdujacy-sie-na-placu-grunwaldzkim/
  • Odpowiedz
@Ma_By: Jeszcze taka ciekawostka z #nieruchomosci: grunt na której powstała galeria handlowa wisiał sobie normalnie na sprzedaż na słupie xD

Skumajcie jak tanie musiały być grunty, jak inwestycje tego typu były mało atrakcyjne lub jak mało kapitału inwestycyjnego było.
Iudex - @Ma_By: Jeszcze taka ciekawostka z #nieruchomosci: grunt na której powstała g...

źródło: Screenshot_614

Pobierz
  • Odpowiedz
@SebastianDosiadlgo Piękne lata. Praktycznie cała młodość wychowałem się w Wrocławiu. Głównie to krzyki i Partynice. Przeżyłem powódź i widziałem jak galerie się budują i ogólnie pamiętam ciągle budowy gdzieś. Teraz jak patrzę na Partynice albo krzyki to jestem w szoku że tyle budynków tam wyrosło.
  • Odpowiedz
@SebastianDosiadlgo: @p3sman Wybaczcie, ale o czym wy #!$%@?? To nie była kwietna łąka nad wodą w cichym miejscu, tylko łysawy skwer między ruchliwymi drogami i dużymi budynkami. Dobry jedynie do wyprowadzania psa. Dosłownie 200 m dalej macie park Juliusza Słowackiego. 250 m dalej jest skwer Powstańców Warszawy. Jeszcze wam mało? To zapraszam #!$%@?ć do Zielonek.
  • Odpowiedz