Wpis z mikrobloga

Mały Szlak Beskidzki to szlak turystyczny czerwony o długości 137 km według oficjalnych źródeł. Biegnie od Straconki w Bielsku Białej (Beskid Mały) do szczytu Lubonia Wielkiego (Beskid Wyspowy).

Przeszłam go w 5 dni, plus jeden dzień w trakcie na odpoczynek po trzecim dniu.

Największymi wyzwaniami planistycznymi są noclegi i jedzenie – gdzie jeść, ile jedzenia nosić, kiedy i gdzie robić zakupy.

Sprawdź ten opis trasy i zapisz się na darmowy webinar jeśli planujesz zacząć przygodę ze szlakami długodystansowymi.

#podroze #podroze #podrozujzwykopem #szlaki #beskidy #gory #turystyka #turystykagorska #pieszo #wedrowki #wedrowka #przygoda #wyzwanie #beskidwyspowy #beskidmaly
weekendowka - Mały Szlak Beskidzki to szlak turystyczny czerwony o długości 137 km we...

źródło: msb

Pobierz
  • 6
@empty_silence: generalnie najczęściej w góry zabieram buty trekkingowe (o każdej porze roku). Obecnie mam model Salewy, wcześniej Prabos - oba super. Latem stopy się pocą, ale przynajmniej ufam tym butom w razie deszczu, błota, konieczności przejścia potoku itp ;) Chyba, że idę na wyprawę, gdzie jest dużo asfaltu - Szlak Orlich Gniazd szłam w butach do biegania. Turbo wygodne i dobre na tamte warunki - ale przemakały ;) Coś za coś,