Wpis z mikrobloga

@Domowy_Solnik: szczerze polecilbym borniaka uw-70 - to ten najmniejszy. ja mam 150 i trzymam w garazu, a jak wedze to wyciagam. docelowo chce jakas bude pod to zbic, ale poki co tak to wyglada. elektryk to same zalety. jedyna wada to niestety cena.
  • Odpowiedz
@Domowy_Solnik: jakiś kinghoff, nast razem kupiłbym tą większą. czy polecam, no robi co ma robić, jesli sie rozszczelni pokrywe do wedzenia i co jakiś czas usuwa skropliny tak jak Patryk pokazuje to wszystko ładnie wychodzi, dla mnie wystarczająca
  • Odpowiedz
Podpinam się pod wypowiedź @tomszczyk
Jeżeli tylko fundusze Ci na to pozwalają to ogarnij sobie jakiegoś małego elektryka, bo w tym ciężko będzie coś sensownego uzyskać
  • Odpowiedz
@Krupier: o to to fajne. Mówisz że za dymne ci wyszło?

Ja się dopiero przymierzam do tego cyrku. Ostatnio stwierdziłam że #!$%@? kupne śmieciowe żarcie, zaczęłam od pieczenia chleba na zakwasie, teraz zaczęłam robić masło sama i wędliny ( ale to pieczone so far).

Polecasz jakąś dobrą stronę, ewentualnie książkę jak się zabrać do tego wędzenia? Nie chce #!$%@? próbując metodą randomowych internetowych porad ( wydaje mi się to dość skomplikowane
  • Odpowiedz