Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
czy są tutaj ludzie którzy podobnie jak ja posiadają silny kręgosłup moralny, umią dotrzymać danego słowa, obietnice (składane bardzo rzadko ale takie w krytycznych chwilach zycia) traktują poważnie? Nie zdradzą partnerki choćby byli uwodzeni przez najpiękniejsze panny świata? Słowo dane nawet samemu sobie - typu od dziś nie pije, to decyzje podejmowane na zawsze i nie ma że boli, że coś się stanie i się złamie - decyzja już do końca?
moim zdaniem coraz mniej takich, nie raz życie mi pokazało jak łatwo przejechać się na "znajomych" "przyjaciołach" i ich danym słowie, które w dzisiejszym świecie znaczy niewiele więcej od psiej kupy na chodniku.
#pytanie #samotnosc #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 6
Anonim (nie OP): zieeew... nie no, nie ma takich ludzi, ty jesteś jeden wyjątkowy i paru innych ostatnich sprawiedliwych, a reszta to męty niegodne splunięcia. Ale to dopiero w tych czasach tak się zrobiło, bo przecież jeszcze 20 lat temu ludzie byli lepsi, mieli kręgosłupy, dotrzymywali słowa, a słońce świeciło jaśniej... Ech, dzisiaj też nikt nie robi prawdziwej muzy...

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ja mam nie tyle kręgosłup moralny, co nie chcę robić innym tego czego nie chcę żeby robiono mi. A zdradą się tak brzydzę, że nic by mnie do tego nie zmusiło. Ja kontroluję moje krocze, nie ono mnie.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował:
  • Odpowiedz