Wpis z mikrobloga

Czy na całym allegro nie ma ani jednego polskiego sprzedawcy, który oferowałby w normalnej cenie adapter mini pci-e na sata? Wszystko, co znajduję to tylko majfrendy z Chin z dostawą w przedziale dwa tygodnie do miesiąca i w cenach rzędu 9zł +58zł dostawa lub 35zł ze smartem ale od kont "mniej niż miesiąc", pełnych ofert z tytułami tłumaczonymi na kolanie.

#allegro #komputery
PEPELeSfont - Czy na całym allegro nie ma ani jednego polskiego sprzedawcy, który ofe...

źródło: 1000006268

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
tak bo kurz nie capi


@mati1990: Kurz to m. in. złuszczony naskórek, to śmierdzi.

Wyobraź sobie że jakimś cudem wyrwałbyś laskę. Bzykałbyś ją w takim syfie? Jak często zmieniasz pościel, bo coś czuję że w ogóle?
  • Odpowiedz
@L3gion: mówisz że druciarstwo jest złe... znajomy poszedł w tp-link omada od 3 dni z tym gównem walczy bo nie chce mu się zestawić łącze między kontrolerem a przełącznikiem. Po 10gb nie da się wg instrukcji jeden port sfp+ ma być na 1gig ale przy adaptacji konfig zmienia mu z autonegocjacji na statyczne 10 wydał 6 czy 7k bo chciał wygodę, wszystko w jednym miejscu dobrze mu poszło - nie jego
  • Odpowiedz
@PEPE_Le_Sfont: szkoda mi wydawać 190 na budę którą i tak zmienię. chcę kupić faktycznie drugą szafę rack ale na pcety taka 12u na 3 czy 4 kompy, a że teraz nie mam miejsca na nią to se komp tak leży :D
  • Odpowiedz
@Filipterka25: nie każdy ma chałupę 70mkw, każdy se radzi jak może i wydaje mi się że taki regal lepszy niż całość schowanie tego w biurku z zabudowaną szafą ( ͡º ͜ʖ͡º)
Podasz protipy w czym problem ze złożeniem tego regału? żeby chociaż mnie nie zabiło jak źle złożę i mi coś cięższego nie upadło na głupi łeb xD
mati1990 - @Filipterka25: nie każdy ma chałupę 70mkw, każdy se radzi jak może i wydaj...
  • Odpowiedz