Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, dostałem feelsy po tym wideo, które wklejam pod postem. Zawsze mnie zastanawia czy takie filmiki są tylko projekcją dla widzów, czy są też szcześciaże, którzy tak mają. Teraz bije się we mnie idealista i realista. Zawsze było mi do poewnego czasu bliżej do przegrywa niż normika ( nie mówmy o lidze chad). Ale nie o tym mowa. Nie byłem w życiu na zbyt wielu imprezach i jakiś wydarzeniach. Obserwuję ludzi czasami na social mediach, gdzie bywają, jak się zachowuja, czego pragną. To wideo nie pokazuje życia np gdzie wszyscy pijani się zaliczają po kolei, jak i nie pokazuje nudnego, bardziej bezemocyjnego, przyzwoitszego życia. Są tacy ludzie jak na wideo czy raczej żyjemy w świecie albo klubiarzy, albo przegrywów, albo przeciętnych, nudnawych normików? Czy trzeba np mieć max 25 lat? A może faktycznie tyle mieć, ale będąc z młodego pokolenia obecnie? Takie rzeczy widuję tylko w internecie na zmontowanych wideo. Czy gdyby np wyjść z przegrywu można faktycznie tak żyć? Czy zostaje ci co najwyżej zaliczenie panienki w klubie bez jakiejś mistycznej atmosfery zbliżenia? Przeżywania chwili ect. Znam dosyć sporą grupę ludzi, ktora wyjeżdżała, bawiła się wchodziła w związki. Nic z ich "udanego życia" nie przypomina chwil z wideo. Czy żyję w obłokach? Czy dałem się ponieść fałszowi?

#przegryw #blackpill #agepill #feelsy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, dostałem feelsy po tym wideo, które wk...
  • 3
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: mam jednego znajomego który przez ponad rok podróżował ze swoją dziewczyną po Ameryce północnej i południowej i moim zdaniem ich życia wygląda właśnie tak. Nawet po powrocie widać tą miłość do siebie i zaangażowanie. Niestety jest to wyjątek od reguły. Większość znajomych w związkach raczej pierdzieli na swoje połówki.
  • Odpowiedz