Wpis z mikrobloga

@Hariel za 5k (właściwie to za 200e ale resztę wsadziłem w środek) kupiłem audi a3 kilka lat temu i auta za #!$%@? nie zmienię. Pali w każdych warunkach, po tylu latach zrobiłem rozrząd za grosze, klocki za grosze i nadal jestem w stanie sprzedać tego jak wy to nazywacie "Gruza" Za 3k. Jak na ilość km które zrobił, to była inwestycja. Więc nie mow że nie da się auta kupić za tyle.
@Hariel po prostu nie znasz tak naprawdę wartości pieniądza mordo, i tyle :) możesz sobie zarabiać jak dla mnie i 30k na miesiąc, ale zawsze będziesz się pokazywał. Pieniądz lubi ciszę, a jak przerzucasz się z biedy do "klasy średniej" To widać to jeszcze bardziej ;)
Podróż na Hawaje niewiele się różni od podróży nad jezioro: chlejesz piwo, jesz ryby a lokalsi ruchają cię na kasę. Ale jeśli jesteś w stanie uwierzyć, że gdzieś jest ci lepiej to tak będzie.

Po prostu jeśli masz na tyle samoświadomości by uwierzyć że lepiej ci nad jeziorem to dużo oszczędzisz - i czasu i pieniędzy, a dodatkowo będziesz mógł wybrać się z przyjaciółmi których może akurat być nie stać na droższą
@Hariel Jest jak najbardziej ekonomiczne i ekologiczne bo zwiększoną potrzebę wymiany części które się zużywają wraz z eksploatacją rekompensuje cena części, która jest zazwyczaj niższa niż do nowych samochodów (im większa i dłuższa produkcja części tym są zazwyczaj tańsze) oraz łatwość znalezienia serwisu i niski poziom skomplikowania co niesie za sobą również niższą cenę. Są samochody kilkunasto-kilkudzesiecio letnie których eksploatacja nawet przy dużym przebiegu jest tańsza niż nowych tej samej klasy -
@JokerBonifacy napewno jak zaraz musisz robic remont silnika, bazujac na czesciach ktorych nie produkuje sie, w pewnym wieku tak czy siak nie opłaca soe trzymać samochodu, bo tych czesci nie ma juz na rynku, a jedynie z odzysku ktorych zywotnosc tez jest krotka. Auto traci na niezawodnosci itd.
W tym temacie banda biedaków wypowiada się jak powinien wydawać swoje pieniądze typ, który jest bogaty xD. A nie przyszło wam do głowy że to właśnie dlatego tacy ludzi mają hajs, bo gdy wy zastanawiacie się czy kupić koszulkę tommy'ego czy CalvinaKleina, czy czarne pasuje do czerwonego, ci ludzi zakładają pierwsze lepsze dresy i robią hajs. Zuckerberg, Bill Gates też chodzą jak lumpy i mają tbw, bo oni nie muszą nikomu nic
@WielkiNos: jest różnica między byciem oszczędnym a byciem skąpym. O ile to pierwsze moim zdaniem jest dobrą cechą, to drugie może skutecznie uprzykrzać życie rodzinie czy partnerowi.
W tym wpisie (o dziwo) nie ma nic o głupim i rozrzutnym wydawaniu pieniędzy na #!$%@? czy tę dziewczynę (no może ewentualnie samochód), a chodzenie w potarganych ubraniach w wieku 30 lat to objaw bycia brudasem.