Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kryspin013 no tak osiem gwiazdek i myśli że jest mądry( ͡° ͜ʖ ͡°) patoplatfus nie wiem który gorszy patopisior czy patoplatfus…jedni o drudzy rakiem dla tego kraju…przejrzałeś cały profil stalkerze?
@podmaks: zdajesz sobie sprawę, że zdemaskowałeś się już wcześniej bo określenia "platfus" używają  praktycznie tylko pisiory? Więc nie wiem po co dalej w to brniesz xD

no tak osiem gwiazdek


To honeypot na kryptopisiorków. Praktycznie tylko ludzie fikołkujący tutaj dla pisu się na to łapią. Aż jestem zaskoczony jak to skutecznie działa przy demaskowaniu was xD

przejrzałeś cały profil stalkerze?


@podmaks: Nie, oznaczam sobie was na bieżąco kryptopisiorki
@Kryspin013 acha no tak Ty wiesz najlepiej…platfusy z kolei używają słowa pisior..więc…nazywaj sobie jak chcesz…mądry nie jesteś skoro wierzysz w Boga ośmiu gwiazdek…narka szkoda mi czasu na platfusa który wyłapuje pisiorow na wykopie bo jedni i drudzy jesteście siebie warci.
@Kryspin013 acha no tak Ty wiesz najlepiej…platfusy z kolei używają słowa pisior..więc…nazywaj sobie jak chcesz…mądry nie jesteś skoro wierzysz w Boga ośmiu gwiazdek…


@podmaks: #!$%@?, jaki wyrzyg emocjonalny. Nawet zapomniałeś już jak się interpunkcji używa z nerwów xD