Wpis z mikrobloga

Fajny ten nowy serial "1670", polecam oglądać póki jeszcze wisi na #netflix ( ͡º ͜ʖ͡º)

,,Mnie też nikt nic nie dał za darmo! Wszystko musiałem sam odziedziczyć!"

„Rozmiar nie ma znaczenia. Tak mówią Ci z małymi wsiami"

,,Co zaczyna się na Ży i po cichu włada Polską?" - "Żydzi?" - "Żyto..."

,,- Jak się nazywa uprzedzenie do Żydów?

- Antysemityzm

- a do chłopów?

- patriotyzm" xD

#seriale #polska #ogladajzwykopem
SaintWykopek - Fajny ten nowy serial "1670", polecam oglądać póki jeszcze wisi na #ne...

źródło: temp_file849131337186049324

Pobierz
  • 152
  • Odpowiedz
skąd podjarka tym serialem - jak ktoś słusznie zauważył jest to poziom polskich kabaretów, co te cytaty tylko potwierdzają.


@Professor_Of_Logic: ale polskie kabarety często nie są wcale źle napisane. Ważna jest również otoczka, śmiechy, przaśność i sami aktorzy a pod tym względem w kabaretach jest lipa
  • Odpowiedz
Nie wiem skąd podjarka tym serialem - jak ktoś słusznie zauważył jest to poziom polskich kabaretów, co te cytaty tylko potwierdzają.


@Professor_Of_Logic: aż tak bym nie skrytykował, ale na razie sam się odbiłem po 1 odcinku - odniosłem wrażenie, że ktoś wziął garść krążących po sieci memów / gagów i przepisał je na XVII wieczne realia. Podobny problem miałem z polskim the Office, gdzie czuło się, że niby jest zabawnie, ale
  • Odpowiedz
Serial jest bardzo fajnie zrobiony, dobrze się ogląda. Śmiechłem podczas oglądania ale humor w zdecydowanej części serialu jest jednak trochę banalny, może nie poziom kabaretów ale nie jest to the office (chociaż Topa trzyma poziom).
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: ten serial i tak w miarę się trzyma realizatorsko. Denerwuje mnie np. taka Korona Królów, gdzie postacie mają komplet bielutkich zębów, nienaganną cerę, zadbane i umyte włosy, laski ogolone gładziutkie nogi xD Po prostu nie było wtedy takich rzeczy. No i stroje jak zdjęte z jakiegoś manekina w muzeum. Tu mamy serial niby komediowy, a i tak wygląda lepiej.
  • Odpowiedz
@Defect: e tam odrazu gbur. Też się lubię pośmiać, ostatnio najbardziej mnie bawią wypowiedzi posłów, a szczególnie posłanek lewicy.
Idiotów ekscytujących się netflixem "bo modne", "bo Netflix" ciężko jakoś pozytywnie komentować xd Powiedzmy sobie szczerze że gdyby to była polska produkcja bez nazwy dużej firmy w tle to nikt by tego nie oglądał i przeszło by bez tego sztucznie wyglądającego "echa"
  • Odpowiedz