Wpis z mikrobloga

to co się tam dzieje to wygląda na jakąś sektę


@MiniKierownik: Bordery są fajne, ale ludzie #!$%@?ęci. W sumie jak na każdej grupie na FB, niezależnie czy to budowa domu, motoryzacja czy lokalna grupka osiedlowa xD
@maad ale to nie chodzi o konkretną rasę psów. Jestem na różnych grupach dotyczących TTB i jak widzę posty gdzie szukają domu dla agresywnych psów które już kilkukrotnie kogoś pogryzły i wróciły od kilku kolejnych właścicieli ( którzy są wyzywani , wyśmiewani i linczowani w komentarzach) to nóż mi się w kieszeni otwiera. Agresywne psy powinny być usypiane na miejscu razem z tymi karynami. Jeszcze gorsza patologia to te wszystkie pseudofundacje których
MiniKierownik - @maad ale to nie chodzi o konkretną rasę psów. Jestem na różnych grup...

źródło: temp_file810345839653244135

Pobierz
@WielkiNos ta to chyba coś z behawioryzmem, nie TTB. Najbardziej mnie też śmieszą ich spiny o jedzenie dla psów, oni karmią je lepiej niż własne dzieci które zapychają się hotdogami i energolami na stacjach. Pies ma jeść tylko naturalnego łososia ewentualnie świerzą wołowinę itp. minimalny dodatek kaszy czy makaronu jest tam zbrodnią ( nawet jak im napiszesz że do 5-7 kg mięsa dodaje szklankę kaszy, żeby im to zBilansować bo i kupa