Wpis z mikrobloga

Romualda Wąsik, podobnie jak jej mąż, związana jest z Prawem i Sprawiedliwością. W przeszłości była radną dzielnicy Praga-Południe z ramienia partii Jarosława Kaczyńskiego. Od kilku lat pracuje natomiast w Głównym Inspektoracie Sanitarnym. Jej błyskawiczny awans wzbudził sporo kontrowersji. Według informacji podanych przez Wirtualną Polskę, żona byłego ministra w ciągu kilkunastu miesięcy awansowała bowiem na dyrektora centrali GIS.


#bekazpisu #tvpis #sejm #polityka
NicolasLatifi - >Romualda Wąsik, podobnie jak jej mąż, związana jest z Prawem i Spraw...

źródło: d76b3528fd461343060693391f09982156ee485fdf790ba625fa17f12a504667

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
dlaczego porównujesz inżynierów do jakiejś lampucery


@klefonafide: nagonka na programistów, lekarzy, wykrztałciuchów i innych ci potrafią coś więcej, bo zagrażają populistyczno-autorytarnej partii.
Ja wiem od kogo wy są
  • Odpowiedz
@podmaks: Każdy debil to potrafi, a jak nie potrafi to zapłaci raz za jakiegoś serwisanta żeby mu pokazał, zanotuje sobie i będzie już zawsze potrafił. Ale wtedy nie byłoby co powiedzieć w tv. Podejrzewam, że chodzi raczej o rozpalenie w piecu, bo nawet nie chce brać pod uwagę sytuacji, gdzie ktoś nie potrafi grzejnika odkręcić.
  • Odpowiedz
  • 0
@NicolasLatifi dziwne, że nepotyzm i kolesiostwo to w mniejszej czy większej skali problem każdego rządu, a żaden z nich nawet nie próbował wprowadzić jakiegokolwiek prawa z tym związanego.
  • Odpowiedz
dziwne, że nepotyzm i kolesiostwo to w mniejszej czy większej skali problem każdego rządu, a żaden z nich nawet nie próbował wprowadzić jakiegokolwiek prawa z tym związanego.


@mmmzzz: w sumie sam sobie odpowiedziałeś dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)- ALE nie rozwadniajmy skali nepotyzmu za PIS mówieniem, że "każdy tak robił", przed 2016 istniał korpus służby cywilnej, konkursy na takie stanowiska i kominy
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: w sumie sam sobie odpowiedziałeś dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)- ALE nie rozwadniajmy skali nepotyzmu za PIS mówieniem, że "każdy tak robił", przed 2016 istniał korpus służby cywilnej, konkursy na takie stanowiska i kominy płacowe.

Absolutnie nie próbuje niczego rozwadniać. Nie chciało mi się rozwijać myśli, bo każdy wie jak jest, więc użyłem skrótu myślowego ( ͡~ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz