Wpis z mikrobloga

Przedstawiam aktualną piramidę priorytetów lewaków dla tych którzy mają problem ze zrozumieniem #lewackalogika
W zależności od tego na jakim jesteś poziomie w piramidzie określa to jak bardzo środowiska lewicowe się z Tobą liczą.

1. Walka z ociepleniem klimatu
2. Imigranci z krajów dalekiego wschodu i osoby czarnoskóre
3. Osoby transseksualne
4. Geje Lesbijki i osoby biseksualne
5. Feministki
6. Żydzi

Jeżeli jesteś feministką która została zgwałcona przez imigranta to nie masz prawa kręcić z tego powodu afery bo będziesz "anulowana".
Analogicznie jak przyczepisz się jako feministka do tego, że osoby trans osiągają w kobiecych sportach lepsze wyniki albo przyczepisz do określenia "osoby z macicą" też możesz liczyć się z tym, że nazwą Cię TERFEM czyli radykalną feministką i również będziesz wykluczonx xD.

Antysemityzm kiedyś był bardziej grzanym tematem, ale wojna w Gazie sprawiła, że zaufanie do Izraela mocno spadło. Promuje się pro-palestyńskie ruchy które często są związane z puntem 2, czyli Imigrantami. Stąd tak niska pozycja w piramidzie.

No i wiadomo klimat najważniejszy obecnie i przekonamy się o tym w najbliższych latach

#konfederacja #bekazlewactwa
  • 17
@andbatros: @Elberus @onucoutkajpysk Przecież najważniejsze były wiatraki które chcieli przepchnąć od razu po utworzeniu rządu, szybciej niż cokolwiek innego.


@Chris_Karczynski: też prawda.
Wiatraki oczywiście 'niemieckie' od firmy Siemens. Przypadkowo akurat wtedy nagle staliśmy sie krajem praworządnym :) I KPO sie odblokowało, oczywiście to przypadek, że cześć lwia kpo musi iść na wiatraki. Nie, to na pewno przypadeczek :):)
@andbatros: Bo feminizm 3 i 4 fali to już koń trojański mający na celu zniszczenie od środka cywilizacji zachodniej czy tam anglosasów. Kastrowanie mężczyzn i buntowanie kobiet, oraz indoktrynacja młodzieży- wszystkie te ruchy lewicowe są sponsorowane przez różne strony- od rosji przez chiny, muzułmanów, żymian po samych białych anglosasów.
Bo dodatkowo trwa cicha wojna klas- elity planują cofnąć nas do średniowiecza- klasa panów i niewolników. ¯\(ツ)/¯
@andbatros: O zmianach klimatu przekonujemy się cały czas. Między innymi poprzez wieloletnie susze w Polsce, czy kryzys migracyjny (susze doprowadziły do wyższych cen żywności w krajach północnej Afryki, to doprowadziło do niepokojów i wojen domowych, a stąd już prosta droga do masowej migracji, którą nasilać mogą działania wrogich Europie krajów). Nie trzeba na to czekać, a będzie się to (i inne zjawiska) tylko nasilać.

@onucoutkajpysk: Rozumiem, że jesteś osobą samodzielnie
Bestiariusz - @andbatros: O zmianach klimatu przekonujemy się cały czas. Między innym...

źródło: 5d42c2bfbfc139963e11a90911147f1ca212dc9b89ad75e0b3a28f9a5c30ca0b

Pobierz
@Bestiariusz: Człowieku pieniądz nie jest już nic wart, a szczególnie gdy zostanie wprowadzony pieniądz cyfrowy. Dodatkowo rozwój sztucznej inteligencji i robotyzacja większości prac- szczególnie uprawa żywności i utrzymanie infrastruktury krytycznej doprowadzi do tego, że elitom nie będzie potrzebny już plebs.
Dlatego też ograniczane są prawa plebsu- jak wprowadzenie stref czystego transportu- o co chodzi? O korki międzyinnymi.
Tak samo zmiany klimatyczne- serio trzeba być naiwnym, że Chiny będą przestrzegać postanowieniom- mamy
@Elberus: ja tam mam #!$%@? na planetę. Latam samolotami, jem mięso i używam plastiku. Nie planuje mieć nigdy dzieci i jestem skrajnym egoistą i hedonista. Jak dla mnie ludzkość może wyginać i za 5 lat. Mam to gdzieś. Ale mam świadomość że czeka nas kryzys klimatyczny. Nie wiem jakim człowiekiem trzeba być żeby łatwiej uwierzyć w teorie spiskowe niż w twarde dane i badania naukowe. Tzn domyślam się ale nie chce
@greenbong:

Ale mam świadomość że czeka nas kryzys klimatyczny.

i ty śmiesz mnie oceniać. chłopie, to nie ja głoszę teorie spiskowe o końcu świata bo ludzie palą w piecu, a krowy pierdzą