Wpis z mikrobloga

#fifa #ea #uplay #gry #epicgames
Mam dwa problemy ze zmianą adresu maila na platformach
Pierwszy jest typu tego że straciłem maila na którego założyłem konto ea. Chciałem się zalogować i zmienić maila na nowego ale jakieś logowanie dwuetapowe wyskakuje i potwierdzenie na starego maila musi być. Na apce jak się loguje to też jest komunikat żeby najpierw na kompie. Jak wszedłem w pomoc i kliknąłem żeby zmienić maila to mnie przerzuca do logowania i każe wysłać kod potwierdzający na stary adres xD i nie mogę ani maila zmienić ani w fifke pograć ani nic, zawsze logowałem się z tego jednego urządzenia czyt. mojego kompa stacjonarnego no i parę razy na apke z tela. Jak to ugryźć teraz żeby konto odzyskać?

Druga sprawa to konto epic games gdzie zalogować się mogę normalnie i korzystać ale żeby zmienić maila to mi wysyłają jakieś potwierdzenie na stary adres no i też nie mogę tego zatwierdzić. Ktoś jakieś pomysły?
  • 4
@bArrek: Dzwonić do supportu. EA to ogarnie o ile masz tam jakieś potwierdzenie tożsamości, np. historię zakupów z aktywnej karty. Z Epic nie wiem, ale też raczej musisz uderzać bezpośrednio. Sam tego nie zrobisz.
  • 0
@franaa: kurcze czyli lipton bo na ea mam tylko jedną fife którą kupiłem w media expert i mam przekonanie graniczące z pewnością że płaciłem gotówką a na epicu to mam kilka gierek ale tylko te co za darmo dawali xD jedyny mój punkt zaczepienia to to że od samego początku z jednego urządzenia i jednego ip się logowałem no i znam hasło. Trzeba będzie zadzwonić dzięki ziomeczku