Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci ciekawa jest ta dynamika jakości oferty. @mickpl pisze że w końcu pojawiły się sensowne kwadraty, tymczasem w mieście meneli padaka jak nigdy. ofert od zasrania (blisko ath) tymczasem ciekawego nie ma prawie nic, a ofert domów to w ogóle wybitnie mało, aczkolwiek tę wartość traktuję z dystansem bo zależy głównie od tego ile bliźniaków czy innych szeregówek dany dev wystawi.

niemniej trzymam kciuki, żeby mickpl kupił, może wtedy wszyscy odetchniemy i nadejdą upragnione spadki ()
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@jatojaaniety: tak ale co do zasady: dużo ofert domów =/= gwarancja że będą fajne domy

ale teraz jest i mało, i same #!$%@?. nawet pośrednik celebryta mister haus ma sam paździerz
  • Odpowiedz
  • 0
kupic na ath


@Kutafonix215: czasy są tak #!$%@?, że żeby ocenić czy kupiłeś na ATH musisz kupić i poczekać te 3-5 lat. moi starzy też niby kupili kwadrat na ATH w 2008 (już o tym pisałem, #!$%@? jedyny(!!) powód zakupu to było "pociąg odjeżdża taniej nie będzie), teraz wart 2x więcej, czy to było ATH? to jest trochę jak z kupnem akcji - analiza fundamentalna wyznacza czy kupić czy nie, analiza
  • Odpowiedz
@affairz: wiem ze jest ciężko, ja tez w sumie kupiłem ath rok temu xD (już nieaktualne). No ale jednak mick tutaj zapowiadał korektę 60proc w wawie, i co? Jajco! trzeba się spieszyć bo żont zaraz #!$%@? do pieca wzrostów
  • Odpowiedz