Wpis z mikrobloga

Oglądałem wywiad u Kaniowskiego z Natanem. Chłopu całkowicie psycha siadła, był atakowany fizycznie z każdej strony na PRIME. Przed galą ktoś śledził go autem przez godzinę a później napadli go w samochodzie. On już będąc z Roślikiem w Tajlandii brał mocne leki przeciw lękowe bo ma duże problemy. Jestem niemal pewny że Judasz z kanału FRIK który pisze scenariusze wszystko zwalił na Natana. Ale jestem w stanie zrozumieć że go ścigali bo niesłuszne oskarżenie kogoś o kazirodztwo to już totalne #!$%@?ństwo. Żaden z was nie pójdzie go obronić, dajcie mu żyć niech sobie odpocznie mentalnie jakiś czas. Ozdobę dojechali hejterskie pały życiowe kompletnie za nic, nie zrobił nic złego lecz ludziom nie podobało się to że nosi ze sobą szczurki, ubiera się inaczej oraz ma luźny styl życia. #!$%@? to jest przykre jak wykorzystuje się ludzi
#famemma
  • 8
  • Odpowiedz
@raszko754: A mnie gonili w 30 na 2 auta i co tez mi uwierzysz bo jestem dobrym aktorem? wezcie sie poknijcie w leb oni sobie wszyscy piatki poza kamerami bija a wy sie jak majty w dupe wkrecacie i lykacie wszystko nie szkoda mi was nawet XD
  • Odpowiedz
@raszko754: myślisz że to projekt top1 judaszów z mistrzostw śląska? teoria brzmi realnie. Jak dla mnie Natan jest wyeksploatowany, należy mu się odpoczynek. Szkoda żeby stała mu sę krzywda.
  • Odpowiedz