Wpis z mikrobloga

Hej. Lvl 26, obecnie bez rewelacji, zdalna robota w korpo, 4.5k netto (śmiechu warte). Do 30-32 roku życia chciałbym osiągnąć poziom 10+ netto. Może ktoś podpowie w co iść, od czego zacząć, jakich programów się uczyć? Programowanie raczej odpada, z tego co czytałem i gadałem to rynek pracy dla juniora nie istnieje.. Pozdrawiam Was :) #pracbaza #praca
  • 7
  • Odpowiedz
@Rolnik1234: programowanie to chyba "najprostsza" droga. W cudzysłowie, bo na juniora też trzeba coś umieć i jest to tona pracy. Na podstawie moich obserwacji wnoszę, że programista bez podstaw technicznych może być dobrym programistą, choć czasem współpraca z kimś takim może być utrudniona. Jednak brak podstaw technicznych ze szkoły\szkół\hobby jakim są po prostu komputery, dziedziny takie jak sieci, systemy, bazy danych, cloud (często teraz mieszane w różnych proporcjach) będą dla ciebie
  • Odpowiedz
@dexterpol: niezbyt, mam kilka kontaktów od których dostaje ładunki, mam też giełdy transportowe (ale to bardziej jako bufor jak nie ma nic innego), wsiadam i jadę. Reszta zajmuje się księgową. Jak już to bardziej rozkręcę to przestanę samemu jeździć i posadzę kilku kierowców. Wtedy praca za biurkiem głównie.
  • Odpowiedz