Wpis z mikrobloga

Drodzy sympatycy i wyborcy #konfederacja

Jezeli jest Wam zle na wykopie, gdzie wiekszosc osob pluje tu na Was to mozecie sobie isc na forum BraciaSamcy.pl i tam jakies 80% to tak samo jak Wy wyborcy Konfederacji.

Szkaluje sie tam USA, Unie Europejska, Ukraine, doslownie kazda jedna partie poza Wasza ukochana Konfunia. Dyskusja nie polega na merytorycznych argumentach tylko na odwracaniu kota ogonem a im bardziej sie go odwroci tym wiecej pozytywnych komentarzy i reakcji.

Prosty przyklad:

Temat o aresztowaniach ludzi zwiazanych z Braunem, antyszczepionkami i rosyjskimi agentami wplywow a najwiecej pozytywnych reakcji mial komentarz kompletnie nie na temat mianowicie o tym ze w Guantanamo amerykanscy zolnierze torturowali kiedys wiezniow.

Do tego tez sa tam redpillowcy, blackpillowcy oraz incele. Kobiety sa tam uwazane za podludzi i szczerze nienawidzone.

#redpill #blackpill #incel #mizoginia #polityka
  • 11
@cwlmod: "merytoryczna krytyka konfy" XD więcej nie mam pytań. A samo iq można zmierzyć. Ocenianie czyjegoś iq na podstawie wyboru partii, na którą głosuje jest idiotyczne, a kłania się tu chociażby matematyka i statystyka. To mój ostatni komentarz Panowie z wysokim iq XD
@typowyWykopekMizogin: Widzisz, twoje niskie iq nie pozwala ci nawet na zrozumienie paru zdań które do ciebie napisałem. Twoje żenująco niskie iq wynika z braku logiki komentarza, którego jesteś autorem a nie przekonań politycznych.

Niskie iq nie pozwala ci również odfiltrować merytorycznej krytyki od hejtu, jaki też się znajduje na wykopie.

Podsumowując, pokazałaś i dwukrotnie udowodniłeś że posiadasz niskie iq( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dyskusja nie polega na merytorycznych argumentach tylko na odwracaniu kota ogonem a im bardziej sie go odwroci tym wiecej pozytywnych komentarzy i reakcji.


Prosty przyklad:


Temat o aresztowaniach ludzi zwiazanych z Braunem, antyszczepionkami i rosyjskimi agentami wplywow a najwiecej pozytywnych reakcji mial komentarz kompletnie nie na temat mianowicie o tym ze w Guantanamo amerykanscy zolnierze torturowali kiedys wiezniow.


Do tego tez sa tam redpillowcy, blackpillowcy oraz incele. Kobiety sa tam uwazane za