Wpis z mikrobloga

@siurasek no wlasnie tobie chyba nie przeszkada dymanie sie z facetami patrzac jeszcze na twoj nick. Napisalem ze jesli bym mial do wyboru to wolal bym to zrobic dymajac nie swoja laske tylko laske innego typa albo we deoch ale totalnie przypadkowa niz pozwolic obcemu ruchac moja
@siurasek bo jesli nie jest to moja laska to mam w to #!$%@? czy bd ja ruchal sam czy bd ja szmacic we dwoch czy nawet trzech typa. Musisz odroznic seks we dwojke a trojkat czy czworokat, jak ktos wyzej napisal nie skupiam sie wtedy na typie tyllko na dymaniu laski
no to czym jest seks dla faceta a czym dla kobiety?


@AlienFromWenus:

Zarówno dla mężczyzny jak i dla kobiety jest on procesem prowadzącym do powstania nowego życia - natomiast ze względów płciowych kobieta może być jednocześnie zapłodniona przez JEDNEGO samca, dlatego (zwłaszcza przed erą antykoncepcji) wybierała selektywnie najlepszego dostępnego.

Natomiast samiec nie ponosi takich kosztów "udanej prokreacji" - dlatego może zapładniać praktycznie codziennie inną kobietę.

To są fundamenty biologiczne na które
może uprawiać sex i nie wiązać tego z ŻADNYMI EMOCJAMI do tej kobiety, czysta zwierzęcość i popęd.


U kobiety to tak nie działa,


@Dietetyq:

I tu jest to dlaczego napisałam to co napisałam. Z reguły jest jak oiszesz. Czasami jednak kobieta również traktuje seks czysto mechanicznie (więc godzi się na ons i nie kończy się to za każdym razem zakochaniem) jak i facet może się zakochać w kobiecie z którą sypia
@AlienFromWenus: Czyli generalnie co do zasady się zgadzamy - bo ja również nie neguje istnienia kobiet które traktują sex przedmiotowy jak i mężczyzn - romantyków którzy bez więzi emocjonalnej nie pójdą z laską do łóżka.

Natomiast nie wydaje mi się, żeby proporcje jednych i drugich były dokładnie TAKIE SAME - niezależnie od płci.
@na_ulicy_maslo_trzaslo: Od tego z reguły zaczynają wszyscy eleganccy panowie. Później to już zależy od orientacji geograficznej kraju, jednak najczęściej jest tak że strzela się żelem na szybę, a który mniej gęsty i pierwszy spłynie, wówczas ów dżentelmen przegrywa i drugi jest on w kolejce.