Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Piotropatra:
No to powodzenia! Napisz jak będzie już po :)
Ale czy nie mogła poczekać do bardziej przyzwoitej godziny? ;)
Moda jest usprawiedliwiona, bo bardzo i pilnie jej się chciało. Jeszcze nigdy nie wszczęła fałszywego alarmu (na dwa worki :])

@throwyn:
Tak na dobrą sprawę trudno to nazwać spacerem. To było wyjście tylko w celach fizjologicznych :| Typowy spacer trwa 30-60 min, jest na luzaku i z zabawką.
@robertx:
Czy tak wygląda krzywdzony pies: Moda & Mody na mirko ?
Specjalnie dla Ciebie zmierzyłem: obwód szyi modej: 64 cm i wewnętrzny obwód kolczatki: 95 cm. Jest zupełnie luźna choć nie powinna. Poprawnie powinna się trzymać jak najwyżej i przylegać. To duży i bardzo silny pies, 49 kg samych mięśni. Naprawdę dobrze mieć zabezpieczenie w razie W.

Uprzedzając Twoje obawy o ułożenie. Ona po osiedlu chodzi bez smyczy, wyjątkiem
@robertx:
W związku z tym, że jesteś już drugą osobą na wykopie (a może kilka miesięcy temu również to Ty byłaś), która ma uwagi co do kolczatki u mojego psa. To z ciekawości poznam Twój pogląd na ten temat. Oczywiście inną kwestią jest czy mnie przekonasz i podzielę Twoje stanowisko.
Szczególnie zastanawia mnie w jaki sposób ją krzywdzę, swobodnie obracającą się wokół szyi kolczatką.
Przypomnę, że zwykle na dwóch spacerach dziennie
Richtig_Piwosz - @robertx: 
W związku z tym, że jesteś już drugą osobą na wykopie (a ...

źródło: 20231206_152039 & 20240104_153537

Pobierz
@Richtig_Piwosz: Wystarczy że wygooglasz jak prawidłowo używać kolczatkę i czemu noszenie jej luźnej jest nieprawidłowe. Ja nikogo na siłę nie będę przekonywał bo po #!$%@?, to twój pies
jak wygląda „muszę kupe” w psim języku?

@TypoweKontoDoPrzegladaniaWPracy:

Jak jest ruch w mieszkaniu to kładzie się pod samymi drzwiami wejściowymi.
Zwraca na siebie uwagę. Jak siedzę przy biurku, to wchodzi na sofę i trąca łapą w moją rękę albo trąca pyskiem w moją głowę / twarz. Jeśli mija pora (zwłaszcza wieczornego) spaceru to przychodzi do ciebie i się ostentacyjnie lampi. Albo wciśnie się między biurko a kolana jak na zdjęciu.
Nie
Richtig_Piwosz - >jak wygląda „muszę kupe” w psim języku?
@TypoweKontoDoPrzegladaniaW...

źródło: 2024-01-24 o 22.34.04

Pobierz