Wpis z mikrobloga

Za każdym razem jak mi się już prawie zagoją ślady po trądziku, to nowy mi wywala na mordzie.
Mam 24 lata i z czasem jest wręcz gorzej. Teraz nawet jak na kilka tygodni przestałem jeść słodycze i inne śmieci pokroju naczosów/chipsów to i tak nic się nie zmieniło. Nawet mleko przestałem zupełnie pić i dodawać go do kawy. Nadal zero poprawy, trądzik wyskakuje cyklicznie, jakby w ogóle w diecie się nic nie zmieniło.
Przez odmawianie sobie takich przekąsek już zupełnie jak gówno się czuje po tych paru tygodniach, bo to jedne z niewielu przyjemności, na jakie mogę sobie pozwolić.

Kilka lat temu załatwiałem sobie izotek na lewo, po prostu znajdując ogłoszenia w necie i z odbiorem osobistym kupowałem. Działanie opakowania 60 kapsułek starczało na ponad rok. Wychodziło znacznie drożej, ale nie musiałem się nigdzie zapisywać, czekać na wizytę miesiąca czy dwóch, jechać do dermatologa 30 kilometrów, bawić się w pobieranie krwi do badań i noszenie wyników tych badań w zębach, by łaskawie dostać receptę na kolejne opakowanie od tej nieprzyjemnej r@szpli

Wiele razy zaczynałem kurację izotekiem i w pewnym momencie przerywałem, bo dostawałem psychicznego zjazdu, przez który nie miałem najmniejszej ochoty bawić się w jakieś jazdy na pobieranie krwi, odbieranie wyników i latanie z tymi wynikami do dermatologa by kolejną paczkę dał.
Branie końskich dawek witaminy A wraz z cynkiem oraz codzienne picie naparów ze skrzypu nie pomaga

#przegryw #zalesie #tradzik
  • 5
@farew3Ell Przemęcz się tym izotekiem do końca bo warto. Ja też chciałem przerwać kuracje przez usta wysuszone wręcz do krwi ale wytrzymałem i się opłacało. Nie mam idealnej cery, cały czas coś wyskakują widać jeszcze przebarwiania ale i tak jest dużo lepiej
  • 0
@Mr_Beniz: Ale ja nie przerwałem ze względu na skutki uboczne ale dlatego że zawsze wiosną/latem dostawałem takie go zjazdu że nie dawałem rady wybrać się na kolejną wizytę i kolejne badania. jakbym mógł ten lek skądś bokiem kupować to an luzie bym zrobił kurację we własnym zakresie. W moim wypadku to 500 kapsułek 20mg

@cichy-spokojny-grzeczny Pomoże mi też w tym by już totalnie czuć się jak wrak bo węglowodany to podstawowe