Wpis z mikrobloga

Ale te juleczki medstagramerki są odklejone. Tak pani doktor Julio, na pewno na pierwszym roku będziesz się uczyć diagnozować ludzi. Na pewno nie potrzebujesz podstaw z anatomii czy histologii. Na pierwszym roku powinnaś już mieć zajęcia z interny/pediatrii żebyś już mogła diagnozować ludzi. Zaraz mi napiszecie że zesrałem się o rolkę - nie, nie zesrałem się bo znam to środowisko od środka i one serio tak uważają i na serio wrzucaja takie rzeczy #lekarz #medycyna #bekazpodludzi
pieknylowca - Ale te juleczki medstagramerki są odklejone. Tak pani doktor Julio, na ...

źródło: IMG_20240124_101742

Pobierz
  • 24
@GodComplex: Na dyżurze jak oddzielisz te przypadki? Po to powinien dyżurować specjalista aby ZAWSZE wiedział co ma robić jak przyjedzie karetka a nie w 90% przypadków ... to nie cukiernia gdzie dzielisz wyrób pączków od ciasteczek.
@pieknylowca: dużo pierwszaków z lekarskiego jest odklejonych oni serio myślą że studiują najtrudniejszy kierunek a na innych nic się ludzie nie uczą stąd mają #!$%@? ego w kosmos. Potem dostają po dupsku po pierwszej drugiej sesji czy po praktykach i jest płacz. Do tego ten mitycyzm XDDD to tak jakbym ja nagrywała tik toka że uwaga będę inżynierem na zakładzie i cały zakład #!$%@? jak zniknę. Po prostu miasto zostanie bez
@SkrytyZolw: to nie kwestia zazdrości ale serio ludzie z leku z 1 roku mają ego na poziomie kosmosu. Nie wszyscy ale duża część. Nawet gadałam z typem z 1 roku leku ( impreza rodzinna) to go własny ojciec też lekarz wyzywał przy mnie od debila bo go pewnie skręcało z zażenowania. Studenci lekarskiego ocierają się o bycie żywym memem jak studenci prawa xd
Żeby nie było że bezmyślnie hejtuje to dla
  • 0
@pieknylowca baby są odklejone. Pamiętam jak kiedyś kłóciłem się z 2 przyszłymi paniami magister ze studia to #!$%@? to naprawdę liczy się doświadczenie. Prawie mnie śmiechem wtedy zabiły. Ale szacunek dla nich że po roku jak się spotkaliśmy to przyznały mi rację że studia #!$%@? dają w większości zawodów xd