Wpis z mikrobloga

W aferze Kamińskiego i Wąsika szokuje ilość kłamstw, manipulacji i przemilczeń. Nazywa się ich "pierwszymi więźniami politycznymi po 1989r.". To policzek w twarz dla Wojciecha Suchodolskiego ps. Major, który już wcześniej był wielokrotnie przetrzymywany wbrew swojej woli w jednej z cel w Belwederze przy ul. Szkolnej 17 w Białymstoku. Podczas jednej z prób ucieczki przez płot doznał obrażeń jąder (obu) i był wielokrotnie ofiarą znęcania się psychicznego i fizycznego (po łypie) ze strony naczelnika ww. przybytku. Major wielokrotnie próbował apelować do jutuby, że jest ofiarą znęcania ("O zobaczcie! Znuf znęca się nade mną") ale bez rezultatu. #bekapisu #kononowicz #patostreamy
NicolasLatifi - W aferze Kamińskiego i Wąsika szokuje ilość kłamstw, manipulacji i pr...
  • 11
@NicolasLatifi wy musicie spamić wszędzie tą polityką? Od wyborów wszędzie się #!$%@? ten tag polityka, człowiek jeszcze wytrzymał te 2 miesiące ale wy dalej tylko atak na pis I konfederację 24/7 dosłownie wszędzie, na każdym innym tagu.
Już pominę że większość z tego to chamstwo pierwszej wody spod alkoholowego pod fabryką po zmianie, zwyczajnie proszę byście ogarnęli sobie życie i zostali na własnym tagu ok? Od 18h to już chyba 5 wpis
@MilyMichas: "Wypok" jako całość to prześmiewczy i błazeński portal, niezależnie od kategorii. Tutaj nikt nic poważnego i "na serio" nie pisze. Chyba, że chce innych zmusić to myślenia w ten sposób i udaje bo mu za to płacą( moderacja i inni pracownicy z różnych ministerstw propagandy), a ktoś przypadkowo się nabierze. Są to jednak ułamki procentów wśród użytkowników
@Barszczukarp co to niby ma wspólnego z tym że tag polityka spami cały wykop swoją niewyszukaną krucjatą na pis i konfederację? Często nawet nie dodając tag polityka by ominąć czarną? To nie jest miejsce na uprawianie ułomkowej polityki nowego rządu.

@NicolasLatifi aha i dlatego nie mogę się wypowiedzieć? Nie, wykop nie tylko jest dla beki, dalej jest tutaj mała część ludzi którzy dyskutują poważnie na tematy jak sport/życie/hobby/praca itp, do tego na
aha i dlatego nie mogę się wypowiedzieć?


@MilyMichas: jak na kogoś kogo irytuje tag polityka jesteś pan strasznym demagogiem i manipulatorem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i nie mogłeś pomyśleć że na mikro chce politykę ale w kategoriach nie? Rusz głową.


@MilyMichas: z reklamacją to idź do twórców portalu. Przy jego obecnej architekturze nie da się mieć tagu nie na czarno a jednocześnie nie widzieć niektórych
@NicolasLatifi
No tak wcześniej zarzucałeś mi że się zesrałem a teraz uprawianie demagogi i manipulacji, do binga tagu polityka zostało nazwanie konfederatą albo pisowcem xd któż inny by wam zwrócił uwagę że na siłę spamujecie cały wykop, przecież to w wspaniałej idei! Atakowanie pisu I konfederacji (często nazywając ich i ich wyborców śmieciami ludzkimi) toż to święta rzecz mająca na celu poprawę sytuacji politycznej kraju (no bo chamstwo i spamowanie to podstawa
@MilyMichas: w międzyczasie mogłeś już kilka razy: dodać mnie na czarno, dodać tag na czarno, usunąć konto. Ale ty wolisz siedzieć na kiblu i kontynuować kanonadę niczym ostrzał Azowa. Miłego wieczora życzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NicolasLatifi a tobie się udało już 3 razy rzucić insynuowanym oskarżeniem w moją stronę tylko dlatego że wytknąłem Ci wrzucanie tagu polityka siłowo na inne tagi ;)

Gratulacje, obrona twojego spamu polityką na tagach apolitycznych musiała być aż tak ważna że użyłeś tak drastycznych (i żałosnych) metod, jakbyś walczył z złem jakichś demagogów i manipulantów w ten sposób, broniąc narodu przed ciemnymi siłami politycznymi ( ͡° ͜ʖ ͡°),