Wpis z mikrobloga

#iptv

Przeglądam sobie co jakiś czas Amazona w poszukiwaniu promki na Nokia Box 8010 i z dnia na dzień z okolic 510zł podnieśli na 699 xD zapewne żeby obniżyć do 599 xD to są gnoje
  • 46
  • Odpowiedz
@Insiders: no tak jest co jakiś czas, ostatnio na amazonie box 8010 z drugiej ręki można było wyłapać za 370 a nówkę za 460, mi się udało kupić Nokie 8010 za 320zl i uważam że dobra cena
  • Odpowiedz
To samo zauważyłem. Jeszcze wczoraj były dwie oferty (jedna Amazon, druga StreamView), dzisiaj już tylko jedna i to z taką cenę...
A byłem bliski kupna wczoraj, ech
  • Odpowiedz
@efazeti z translatora:

Stan: używany - stan akceptowalny średnia plama / zmatowienie na metalu. Produkt zostanie dostarczony w oryginalnym opakowaniu. Opakowanie będzie uszkodzone


Nie brzmi to zbyt dobrze ale dla mnie ważne jest tylko, żeby pilot nie był zajechany bo boxa pod telewizorem nie widać.

Przesyłka z Włoch była za €4,96, więc nie chciało mi się już kombinować z primem. Pierwszy miesiąc prime jest tam za darmo ale nie wiem czy są
  • Odpowiedz
@tylko_zerkam: a czy to możliwe, że przedmiot dostaje stan dobry/bardzo dobry tylko ze względu na uszkodzone oryginalne opakowanie albo np. brak baterii?
bo czytam te opisy i niektóre mają np. rysy 5 czy 10 mm, ale część ma tylko coś w rodzaju "uszkodzone oryginalne opakowanie"
  • Odpowiedz