Wpis z mikrobloga

akurat cena za sztukę czy kilogram to dla mnie istotniejsza informacja zwłaszcza przy postępującym downsaizingu


@magdalena-gaska: w sensie co ci daje ta cena za jedną sztukę, skoro rolki papieru mogą być dwa razy mniejsze?
jestes idiotą? Powiedz ze udajesz xD
takie opisy cen były już od lat przy srajtasmie nie tylko w biedronce
ale moze dopiero teraz matula cie wypusciła samego na zakupy
zaraz się i tak znajdzie jakiś debil, który będzie tego bronił i pisał, ze CZEBA UMIEĆ CZYTAĆ GŁĄBY


@somskia: debil i w dodatku frajer, lubiący być dymanym. Czyli debil, frajer i pedał. I dziwka.
akurat cena za sztukę czy kilogram to dla mnie istotniejsza informacja zwłaszcza przy postępującym downsaizingu

@magdalena-gaska:
Jeżeli nie możesz kupić tego na sztuke, to powinna być cena główna wiekimi, a przeliczenie małymi. Takie jest prawo, co przelicza na kg itp.
Tutaj nie mozesz rozerwać woreczka, wiec NIE mają prawa nawet tak robić. Bo na serio róznie dobrze mogli by podawac cenę od listka lub od 1 cm. No #!$%@? trochę logiki
ale nie widzisz, że tam jest przy zakupie 20 sztuk? Czyli dwóch opakowań, nie sądzisz że powinna być cena przy 10 sztukach(1 opakowanie)?


@hitsmer: jak dwóch opakowań jak papier na pierwszym planie jest po 8 rolek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PLPL Na ten Komfort 10 rolek lub jego odpowiednik z Lidla lepsze niż 9,90 zł za paczkę? Wątpię, 8,99 było ostatnio w 2019 roku wg mnie. Od pandemii jak jest promka to słaba bo 15-16 zł, chociaż chyba widziałem z miesiąc temu 13,99 zł, ale to nadal drożej 9,90 zł. Inne papiery mnie nie interesują bo zwykle jeżeli nawet są tańsze to niestety nawet jak rolki są duże to są luźno zwinięte,