Wpis z mikrobloga

#kikiswiat myślę, że po zabiciu oglądalności odcinków filmami z szamba branymi z USA, gdzie Kamil służył Krzychowi, teraz pauza 2 miesiące, to jedyne co może uratować oglądalność to podobnie jak zrobili mężowie na campingo yt kanałach typu #madziaboho czy #gawronscy => pokazać od czasu do czasu "przypadkiem" cycki żony, pośladki, stroje w skąpym bikini... do kamila dociera chyba prawda internetu, a kanał mu pada.
  • 9
@hecol: a Ty widziałeś jego fanów? W 80% są to dzieci z rodzicami, myśle ze o ile tatusiowie byliby za, tak taki content przy średniej wieku 10 lat nie bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Szenkes: atrakcyjność #madziaboho to rzecz gustu. Tam oboje nie potrafią sklecić prawidłowo jednego zdania po polsku. Nie mówiąc już o tym, że znają się na wszystkim, a komentarze prostujące ich gadanie uważają za hejt. Ja wyłapałem u nich shadowbana za komentarz, gdzie napisałem, żeby podjechali tym swoim Caddy do diagnosty i się dowiedzieli, czy przerabiając go na kampera, nie zmienią przeznaczenia auta. To hejt? Nie, rzeczowy komentarz, do którego się chyba
  • 1
@jerzu70: to prawda, jedna wielka cenzura u tego łysego buca od madzi boho #madziaboho a ich słaba polszczyzna pełna błędów po 6 klasach to wspólny mianownik z Kasią i Kamilem, którzy też powinni wrócić do normalnej szkoły, a nie uczyć dzieci chorej wiedzy.
@hecol Kasia nie ma parcia na YT. Wielokrotnie znikała na parę miesięcy z filmów Kamila. Zresztą nawet jak jest 'normalnie' to nie jej dużo w odcinkach. Ogólnie dzieciaków też jest coraz mniej. Kamil idzie już raczej w samotne wyjazdy i te filmy są dużo ciekawsze jak jest sam (wyjątek to USA bo to katastrofa)