Wpis z mikrobloga

@kipowrot

@LezliNilsen: mam takiego znajomego, 50lat, zajebisty chłop, kupa kasy, mnóstwo hobby, patriota, 3ka dzieci, żona też wykszłtałcona, służbowe fury, własne domy, działki... PiSowiec... bardzo go lubie, nie rozmawiam z nim na temat polityki.


Czyli powiązany biznesowo z pisem. Ustawianie przetargów, lewe fundacje, dotacje za łapówki itd.

Po prostu nie znasz go na tyle żeby to wiedzieć.

Każdy może wyciągnąć zaraz tutaj takiego królika z kapelusza a ja pytam konkretnie wykopków
@twoj_starrry

@LezliNilsen yup, wykształceni ludzie z Warszawy ;D. Jedyny punkt ktorego nie jestem pewien to powiazania z PiS, bo to dalsza rodzina i nie znam wszystkich szczegółów


Czyli powiązania z pis. Dziękuję dobranoc.

Jestem z Warszawy, jakby ktoś w moim korpo przyznał się do popierania PiS to chyba by go kvrwa na taczkach wywieźli, a wcześniej zapluli ze śmiechu, choćby był CEO xD

Także pyerdolenie.
@LezliNilsen i dlatego właśnie PiS rządziło tyle lat i pokonało platformę te 2 razy. Cała KO i twoj wpis #!$%@? klasizmem wręcz szkalujacym ludzi po szkołach zawodowych czy pracujących fizycznie.
Sam gardzie pisem ale #!$%@? wielkomiejski wyborca lewicy KO to jednak coś co jest równie obrzydliwe jak fanatyk Ziobry
@Kolarzino

>Nie wierzę, że istnieje w tym kraju ktoś kto głosował na PiS w ostatnich wyborach i jednocześnie:


@LezliNilsen: niektórzy nie oglądają propagandy (lub słuchają, mają opinię, ale nie są "walczącym" betonem), jednak jednocześnie mają tak głęboko politykę, że dla nich socjal jest wystarczającym argumentem za głosowaniem na pis, a cała otoczka, to już "politykowanie". Aczkolwiek, obecnie może się to zmienić i pewnie równie będą popierać po xD


I to panie
@Klepajro wiem. Jest dokładnie tak jak mówisz. Po przeyebało z kretesem w 2015 tylko dlatego, że poszło w kręcenie beki z moherowych beretów, "schowaj babci dowód", segregowanie ludzi na tych wykształconych z wielkich miast i bogobojną ciemnotę ze wschodniej Polski.

Tylko, że... PiS zrobił później to samo w drugą stronę xD

Teraz ładnie widać jak ko-wcy wyciągnęli wnioski i starają się na każdym kroku podkreślać, że skasują podziały, są partią wszystkich Polaków
@LezliNilsen znam takich. Przedstawiają konserwatywne wartości.

Co do kręgów w których się poruszasz - jakiś czas temu czytałem artykuł, gdzie na przykładzie Stanów Zjednoczonych pięknie było przedstawione, że ludzie dosłownie żyją w bańce znajomych, czy nawet sąsiedztwach, w których głosuje się tylko na jedną partię. I po wyborach nie są w stanie zrozumieć jak to się stało, że przeciwna partia wygrała.

Czasem warto zrobić krok w tył i spojrzeć na świat z
@LezliNilsen: PO #!$%@? z kretesem w 2015 bo kompletnie #!$%@? temat kryzysu imigracyjnego. Kopacz to byl dramat jesli chodzi o lidera i czucie nastrojów społecznych. PiS pieknie chwyciło rosnące nastroje narodowe, przyprawiło obietnica hajsu na konto i podgrzało spinem o imigrantach zalewających Włochy. PO było obżarte po dwóch kadencjach, leniwe, olali internet i nie mieli lidera bo wszystkich konkurentów wyciął Tusk. Zostawił Schetynę. Come on
@LezliNilsen nie chciałbyś z nim porozmawiać. Miałem przełożonego pisowca, chłop 40-45 lat a miał srogo nasrane pod kopułą pisowską propagandą. Rzuciłem robotę przez tego debila
@LezliNilsen: Mój ojciec. W tym roku będzie miał 65 lat, wyższe wykształcenie (Politechnika), pracuje w IT (umowa o pracę), mieszka w dużym mieście, nie ma żadnych powiązań z pis biznesowych i nie jest zapisany do partii. Kiedyś był mężem zaufania w którychś wyborach, już nie pamiętam których, ale dawno i za darmo. Za pisem jest przynajmniej od 15 lat. Jako jedyny z rodziny.
I od razu Ci mówię, że byś z
@LezliNilsen:

tak jak @Silklash pisze jest sporo kryptopisowców. W 2015 było jeszcze więcej. Teraz mniej, bo mieli dość Morawieckiego i jego bandy, Nowych Wałów, ziobrystów, zarządzanie pandemią i patologicznego ukrainizmu, a ostatnio nieogarniającego kaczora. Ale tuskie, kamysze, hołownici, czarzaste to nadal dla tych "zawiedzionych" to zło wcielone. Wystarczy poczytać prawy twitter (nie wszyscy to trole szmateckiego (σ ͜ʖσ))
A byli (a niektórzy
@spiegelglas

@LezliNilsen:


tak jak @Silklash pisze jest sporo kryptopisowców. W 2015 było jeszcze więcej. Teraz mniej, bo mieli dość Morawieckiego i jego bandy, Nowych Wałów, ziobrystów, zarządzanie pandemią i patologicznego ukrainizmu, a ostatnio nieogarniającego kaczora. Ale tuskie, kamysze, hołownici, czarzaste to nadal dla tych "zawiedzionych" to zło wcielone. Wystarczy poczytać prawy twitter (nie wszyscy to trole szmateckiego (σ ͜ʖσ))

A byli (a
@LezliNilsen: niedługo wybory samorządowe. Przejdź się do kościoła na 10:00-12:00, w porach, w których do kościoła chodzą rodziny.

Po mszy stan przy wejściu i słuchaj ujadania na platformę. Jak jesteś taki ę ą wyższa klasa, to rozpoznasz po samym zasobie słownictwa, kto ma wykształcenie. Wszystkie te dziewczyny i młode matki 20-40 lat chodzące na oazy itp. to są wybroczynie pisu, a w skrajnych przypadkach konfy i są z tego dumne.
O ile ten wyrok TK mógł znaczyć dużo dla młodych kobiet, tak dla młodych mężczyzn był on przeważnie obojętny.


@jl23: skąd ten pomysł? Jak ktoś potrafi myśleć o jeden krok do przodu to wie, że ten wyrok dotyczy również mężczyzn. Na pewno protesty zaktywizowały więcej młodych kobiet, ale dla młodych mężczyzn też był powszechnie oburzający.