Wpis z mikrobloga

Jakie to były małostkowe prymitywy.

Aż mi się w pale nie mieści, że miliony ludzi w tym kraju oglądaly, całkiem na serio, te tvpissowskie wysrywy. Do tej pory to dla mnie jakaś nierelana abstrakcja.
  • Odpowiedz
agitacja jak masz myśleć


@Arktosik:
Mi nikt nic nie mówi co mam myśleć, bo tego nie oglądam.

Ale jeśli to co jest teraz to dla ciebie porównywalny kaliber #!$%@?ństwa i zidiocenia z tvpiss, że jest w ogóle co ze sobą zestawiać na ten moment, to jesteś po prostu zbyt głupi, żeby z tobą na ten temat rozmawiać.
  • Odpowiedz
@SHOGOKI robota belzebuba.

A prostacki i wulgarny obajtek zaraził się zespołem Touretta i cała wielomodowa machina propagandy pchała tą narrację bez mrugnięcia okiem

Zaprawdę naród został upodlony
  • Odpowiedz
@blisko_kebab akurat Obajtek naprawdę ma Touretta – osoby z mojej byłej pracy, które z nim musiały utrzymywać kontakt, mówiły mi o tym na długo przed całą aferą. Tyle tylko że inaczej się przejawia i oczywiście nie miał związku z jego podpisami na słynnych nagraniach.
  • Odpowiedz
Aż mi się w pale nie mieści, że miliony ludzi w tym kraju oglądaly, całkiem na serio, te tvpissowskie wysrywy. Do tej pory to dla mnie jakaś nierelana abstrakcja.


@ab6661: jeszcze inni twierdzili/twierdza, ze TVPIS, to to samo, co TVN, a jeden as nawet twierdził, że Polacy utrzymują TVN, bo kupują produkty, które są reklamowane w tej TV.
C8H18 - >Aż mi się w pale nie mieści, że miliony ludzi w tym kraju oglądaly, całkiem ...

źródło: tvn

Pobierz
  • Odpowiedz
jeśli to co jest teraz to dla ciebie porównywalny kaliber #!$%@?ństwa i zidiocenia z tvpiss (...)


@ab6661: niestety takich ludzi jest całkiem sporo ku mojemu zdziwieniu i zmartwieniu. Już widziałem typa co mówił "zmieniliśmy gówno na inne gówno" i zgarnął trochę plusów. Paranoja, ci ludzie są jak spod kamienia.
  • Odpowiedz
@ab6661: niestety oglądanie tego szamba pozostawiło ślad w ich psychice, i teraz ci ludzie najchętniej by widłami dźgali każdy kto nie tolerował tego gówna. Smutne w sumie.
  • Odpowiedz
@Hexenbrenner i ma Touretta, i jest chamem. Znam osobiście ludzi, którzy znają go osobiście, i na długo zanim ktokolwiek dowiedział się o tych nagraniach, opowiadali mi o tym, że ma zespół Touretta. Oczywiście nie miał żadnego związku z tamtą sytuacją – na niej po prostu był chamem. Prowcy wykorzystali to w sposób cyniczny, ale samego Touretta nie wymyślili.
  • Odpowiedz
@SHOGOKI: tylko tyle, że WOŚP też stał się jak najbardziej polityczną organizacją, liczni politycy sprzedają tam swój czas i nie raz wspieranie WOŚP nosi znamiona pewnego rodzaju fanatyzmu. W mbanku np. musisz słuchać ich muzyczki na infolinii.
  • Odpowiedz