Wpis z mikrobloga

Co się dzieje gdy współczesny facet w związku odkrywa, że ma alergię. Kobieta mówi nie martw się kochanie jakoś sobie poradzimy bez zwierząt twoje zdrowie jest najważniejsze? XD chyba w waszych snach!

Kompromis! Ja chcę kota i albo się nafaszerujesz prochami i zamkniesz ryj albo wyp e dal j. Możesz srać i rzygać, całe dnie mieć ból głowy od skutków ubocznych ale masz brać leki, bo ja chcę mieć ładnego kotka!!!

#kociara #pieklomezczyzn #p0lka #alergia #bekazlewactwa #logikarozowychpaskow
WielkiNos - Co się dzieje gdy współczesny facet w związku odkrywa, że ma alergię. Kob...

źródło: temp_file7914700138836659654

Pobierz
  • 64
@gorobei: @WielkiNos @Kalifornix alergia taka raz na jakiś czas tzn. masz uczuelnie ale idziesz raz na 2 miechy do znajomych którzy mają kota a ty sporą alergie to tam #!$%@? na lekach wytrzymasz.
Ale codziennie być wystawionym na #!$%@? sierściucha i ev. żreć non stop tabeltki na allergię.
jeden organizm się przyzywczai inny dostanie tak po pi*dzie że alergia przerodzi się w astmę i potem ojojo fajny kotek a ty łazisz
@WielkiNos smichy chichy ale sam bardzo chciałem kotka a byłem w #!$%@? uczulony. Miesiąc albo dwa ciągłego kataru i czerwonych oczu a potem przeszło. Odczulanie w wersji hardcore
@WielkiNos: na #!$%@? te czerwone ramki? I kiedy przestaniesz udawać kobietę? Bo jeśli faktycznie nią jesteś, to murzyni na takich murzynów jak koboetybedace przeciwko kobietom wołali "Wujek Tom".
@WielkiNos: Widzę, że ostatnio dużo rzeczy wrzucasz odnośnie zwierząt, kobiet, rzekomego lewactwa, tworząc przy tym szkalującą narrację. Ktoś Cię odrzucił na korzyść zwierzęcia? Czy może wrzucasz gówno posty pod prawicowych chłopów i liczysz na atencję jak typowa pick me girl. A może jesteś chłopem i zbierasz teraz credit pointy z obserwujących, których złapałaś, gdy twoje posty były bardziej umiarkowane?
@WielkiNos: baby biorą hormonalne tabletki żeby móc bez ryzyka uprawiać seks, myślę ze i faceta w zdrowym związku byłoby stać na poświęcenie. Zdrowe związki idą na kompromisy
@Returned ramki są dla tych, którym się nie chce czytać całości. Nikogo nie muszę udawać. Nie chcesz wierzyć to sobie nie wierz nie będziesz jedyny.

@Walimbrachol wrzucam na co mnie akurat najdzie ochota. Lgbt i psiarze to fajne tematy. Ostatnio.