Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu napisałam post, który został usunięty a ja dostałam bana pewnie za dość mocny przekaz. Napiszę to samo ale innymi słowami, mam nadzieję, że tym razem nie usuną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Każda kobieta ma prawo mieć swoje preferencje co do wyglądu partnera. Życie i tak zweryfikuje to, czy takiego spotka na swojej drodze czy nie, czy odwzajemni uczucie czy nie.

Jeśli podobają jej się wysocy panowie, to znaczy, że takich woli i żadne płacze czy obrażanie jej tego nie zmieni.

Przecież każdy facet też ma jakieś upodobania względem różowych.

Pora by panowie zrozumieli, że nie mają wpływu na kobiece upodobania, że płaczem i szantażem oraz petycjami do rządu o dziewczynę z przydziału nie sprawią, że staną się atrakcyjni dla kobiet, dla których nigdy atrakcyjni nie byli. Kobiety nie zaczną nagle lecieć na niskich, bo niscy płaczą w necie, czy wzbudzają poczucie winy poprzez straszenie myślami samo*.

Tak. Jeśli facet popełnił samo
*wo z powodu odrzucenia przez kobiety z powodu wzrostu, TO TE KOBIETY NIE SA NICZEMU WINNE. Nigdy nie były i nie będą.

To nie jest ich wina. To jest jego wina, bo sam bez niczyjej pomocy tego czynu dokonał. Nikt mu broni do głowy nie przystawiał.

A różowe nie mogą być obwiniane tym, że nie były zainteresowane tym facetem, bo miały prawo do tego.

Natomiast przegrystwo uważa, że takie kobiety są winne przejścia tego gościa przez tęczowy most, że gdyby go nie odrzuciły to by tego nie zrobił, że gdyby nie gadzi mózg to coś tam coś tam. Traktują odrzucenie z powodu wzrostu jako podżeganie do samo***stwa.

Nie.

Kobiety mają prawo chcieć wysokich. Faceci nie muszą z tego powodu robić głupich nieodwracalnych czynów. Jeśli któryś coś takiego zrobi, to sam jest sobie winien - te kobiety nie są temu winne. Nie macie więc prawa zwalać winy na nie, obrażać ich i wymuszać szantażem emocjonalnym poczucia winy, że gdyby nie one to on by tu jeszcze siedział z nami w pokoju.

Panowie, zacznijcie dbać o zdrowie psychiczne, by takie pierdoły jak odrzucenie nie doprowadziły was do depresji.

To wy jesteście odpowiedzialni za własne życie.

Koniec z hejtem!

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #przegryw #oswiadczenie #przemyslenia #zwiazki #wzrost #depresja
  • 51
@AlienFromWenus: Ja oczywiście się zgadzam ze wszystkim co napisałaś, ale prawda jest taka, że zaraz zlecą się wykopki i będą nam wmawiać, że możemy jedynie spotykać się z Mariuszkiem (oczywiście tylko i wyłącznie rodakiem, bo przecież my Polki należymy do nich) który kompletnie nam się nie podoba, bo przecież to najlepsi kandydaci.
Koniec z hejtem!


@AlienFromWenus: myślę że do tygodnia i zaczniesz kogoś hejcić.
Jest to oczywiście racja w tym wpisie, ale tak samo faceci mogą chcieć młodszych, dziewic, czy bogatych i nie ma w tym nic złego.
Można będac grubym preferować chudych i odwrotnie.
Pożądania się nie negocjuje, stąd kobiety pytające o pensję czy miejsce pracy go nie czują, tylko chca bezpieczeństwa. To nie to samo.
Powszechnie znane choć nieakceptowalne prawdy.
Tylko nie ma takich którym podobają się niscy, niestety


@anonanonimowy321:

Ale proszę podać jakieś dane potwierdzające tę informację? Pisałam wielokrotnie, że mi się podobają "niscy" ale mogę oczywiście napisać to na milionach bilbordów a i tak przeciętny przegryw "takich kobiet nie ma" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pisałam wielokrotnie, że mi się podobają "niscy" ale mogę oczywiście napisać to na milionach bilbordów a i tak przeciętny przegryw "takich kobiet nie ma" ( ͡° ͜ʖ ͡°


@AlienFromWenus: czyli jest mądrzejszy od ciebie?
Są kobiety które pociągają męzczyźni na wózkach i ich liczba jest niezerowa.
To jednak nie znaczy że mężczyźni na wózkach mają łatwiej w randkowaniu - wręcz przeciwnie, mają trudniej.
Dlaczego? Bo owa liczba na
Usmiech_Niebios - >Pisałam wielokrotnie, że mi się podobają "niscy" ale mogę oczywiśc...

źródło: FK0GOkQXIAkjvwF

Pobierz
@future_cpun: jak ktoś czuje potrzebę orania kobiet, nawet jeśli nie ma ku temu podstaw, to ma coś z banią xD zwykły gościu, który myśli że wie wszystko najlepiej, każda baba jest głupia a on aż czuję przymus zniszczenia jej, który aż go męczy. Trochę jak seba, który ma pretensje do jakiegoś mireczka, że go teraz ręka boli i się spocił, bo musiał mu przyerdolić tylko dlatego, że mireczek pojawił się w
A jak powie że faceci na wózkach nie podobają się kobietom to zbrodnia bo takie kobiety istnieją i argument obalony.


@Usmiech_Niebios:

Mówimy o konkretnym fakcie. Są, to są, nie ma to nie ma. Nie można powiedzieć że nie ma czegoś co istnieje, nawet jeśli jest to jedna sztuka. To przeczy logice a i daje innym do zrozumienia że nie ma co szukać, nawet jeśli taka której szuka mieszka po sąsiedzku.

Dobra
Nie można powiedzieć że nie ma czegoś co istnieje, nawet jeśli jest to jedna sztuka.


@AlienFromWenus: z takim podejściem możesz sprzedać mieszkanie i kupić za to losy w totka.
Czemu tego nie zrobiłaś?
Przecież wygrana istnieje.
Jeżeli mamy liczbę tak małą że dla autora pomijalna to jak najbardziej może pisać że nie istnieje, tak jak jeden przez nieskończoność np.
@AlienFromWenus: Tak czytam te komentarze i to wygląda mniej więcej tak

Wykopki: Laskom się w dupach poprzewracało, chcą wysokich facetów

Różowa: mi to się podobają niscy

Wykopki: japa tam, wysryw, nie czytam

Ludzie, tam jest człowiek po drugiej stronie.
Oczywiscie, że statystycznie niskim facetom jest trudniej, tak jak brzydkim laskom. Ale wzrost nie jest jedynym problemem, kiedy tak się zafiksowaliście w swojej nienawiści, że stajecie się momentami równie toksyczni jak te