Wpis z mikrobloga

Jeśli CBOS daje Konfederacji wzrost poparcia, to ten sondaż jest gówno wart.


@Kopyto96: A jak mnie minusowali jak wyśmiewałem 15% poparcia dla Konfy w sondażach ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale postawiłeś sytuację jasno i masz całkowitą rację.
@Jariii: no i to prawda, mi tego nie musisz mówić. Z aborcją mam taki pogląd jak Pan Ozjasz Mikke. Zakazać, ale nie ścigać. A jeśli ktoś ma ponieść konsekwencje, to lekarz a nie kobieta. Jeśli się na to decyduje, to sama aborcja jest wystarczająco traumatyczna.

@mk321: nie sądzę, uważam wręcz przeciwnie. Ludzie wstydzą się ostracyzmu. To nie jest fajna cool partia, nowoczesna, uśmiechnięta, postępowa i kolorowa. Tylko brunatne faszysty i
Zakazać, ale nie ścigać. A jeśli ktoś ma ponieść konsekwencje, to lekarz a nie kobieta


@obserwator_nsa: Dobrodzieju, widzę, że jednak się nie uczycie na błędach. Nawet mój kot jest bystrzejszy od typowego konfiarza raz włożył łapę w pułapkę na myszy, drugi raz już tego nie zrobił. A widzę, że idziecie w zaparte. W sumie to trochę smutne, że jedyną bystrą jednostką w konfie jest karaluch Wipler. Ale w sumie ja tam
Elektorat niezdecydowany i ludzie którzy na ogół nie głosują wybierają mainstream. Po prostu.


@obserwator_nsa: Co wpływa na to, że sondażowe wyniki mainstreamu są postrzegane inaczej niż sondażowe wyniki Konfy, czyli to o czym pisałem. A do tego dochodzi kwestia wpadek przedwyborczych do których Konfa ma słabość.
@Jariii: nie rozumiem czemu piszesz do mnie jakby należał do tej partii. Głosowałem i jeszcze z nią sympatyzuje i tyle. Słonce Niemiec xD już niedługo raczej półksiężyc. I to w całej zachodniej Jeweuropie.