Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Rycynina: Współczuje Mirabelko. Miałem w rodzinie podobny przypadek. Chłop 21 lat skarżył się na bóle głowy chodził po lekarzach, w końcu dostał jakiegoś ataku szału i o mało co nie zabił własnej rodziny i siebie przy okazji. Szpital, śpiączka. Okazało się, że miał ropień mózgu od zęba. Nic nie pamiętał, na szczęscie udało mu sie z tego wyjść. Zęby to ważna sprawa
Skoro chcesz być traktowany jak mężczyzna, to w kontekście mojej wypowiedzi można ignorować Twoje potrzeby, zdrowie itd.? Może i pozwalasz sobie deptać swoją godność, stawiać się w kąt, bo tak jest lepiej, Twój wybór. Widać Ty masz inne preferencje.


@Roess: Chłopie ty masz silne, zapewne niespełnione pragnienie tego, żeby ci partnerka matkowała po całości i wylewasz swoje żale kobiecie która właśnie straciła męża po ciężkiej chorobie. Ja pozwalam deptać swoją godność
@Rycynina: Moja ciocia miała podobną sytuację, też mąż zmarł wcześnie, została z córką w wieku szkolnym i jeszcze rozpoczętą budową domu. Jej sytuacja była bardzo trudna, ale wszystko się ułożyło: córka wyrosła na super osobę, dom dokończony, życie toczy się dalej. Ty też się nie załamuj, wszystko się ułoży, dacie radę 👍🏻
wyrweania i usunięcia górnych piątek które 15 lat temu same mi się rozwaliły i pozostały czarne krater


@smallboobslover: wyrywanie ze znieczuleniem jest na NFZ. Jak nie będziesz mógł znaleźć terminu, to w jakimś gabinecie, który ma umowę z NFZ mówisz, że cię boli i muszą cię przyjąć w ten sam dzień.
Moje kondolencje, smutek, współczuję.
Dobrze że piszesz, nawet gdyby tylko o milimetr Cię to pchnęło w dobrą stronę. Jeszcze może być dobrze, choć to teraz pewnie abstrakcja. No i dziękuję, że piszesz o tych zębach i ogólnie zdrowiu, tylu facetów co o siebie nie dba to aż żal pisać.
Trzymaj się!
przeciętny 35 latek nie ma 11 zębów.


@SkrytyZolw: nie chce mi się wierzyć, masz jakieś źródło? Jestem w podobnym wieku, brakuje mi jednego zęba i uważam to za coś nienormalnego.
[edit] Poszukałem i najczęściej przewija się informacja, że Polak w tym wieku ma 21 zębów, zatem wnioskowanie, że brakuje mu 11, to manipulacja, bo wliczone są w to ósemki. Niemniej jednak brak 7 zębów to dalej patologia i dalej nie mam
@Rycynina: Okropna tragedia, gdy człowiek, którego kochamy całym sercem znika z naszego świata. Najważniejsze, skorzystaj z pomocy psychologa, by nie być toksyczną w przyszłym związku.

Życzę dużo spokoju i ułożenia życia od nowa.
@Rycynina: Masakra, współczuję i płaczę razem z Tobą. Jednocześnie szokuje mnie, że lekarze nie wpadli od razu na to, że to serce. Jak przeczytałem o pierwszych objawach typu koszmarne zmęczenie przy wchodzeniu po schodach, a później jeszcze o puchnących nogach to pierwsze o czym pomyślałem - problemy z sercem. Niesamowite, że robili mu badanie jelit, a nie zrobili badania serca... To się ku.wa w głowie nie mieści. Ale to nie jest
  • 0
@BlogoslawionyTwarozyc: Badania serca były. Prócz niedomykalności zastawki mitralnej na którą mąż chorował od dziecka nie znaleźli nic. Prywatnie miał konsultacje kardiologiczną. W pierwszym Szpitalu również.. Echokardiografia elektrokardiogram były Nie stwierdzono nieprawidłowości.
@Rycynina: Szkoda że się nikt nie domyślił z lekarzy że jak spuchnięte nogi to problem z sercem, przeciw grawitacji żyły pompują krew do góry. I tak pewnie było za późno, ale lekarze w Polsce to idioci
Gdybyśmy znali wszystkie konsekwencje przed ich zaistnieniem działalibyśmy inaczej, to truizm


@PanAlbert: dobrze mówisz - żeby każde zło było czuć jak uderzenie młotkiem :D analiza wsteczna zawsze skuteczna
@Remus00 wiem, co czujesz, fobia to uj. Mega że udało Ci się umówić i trzymam kciuki za to, żeby wizyta się odbyła. Potrzebujesz jakiejś dodatkowej motywacji czy czujesz się na tyle dobrze, żeby iść bez niej?
@Drogomir: jestem dentystą, w którejś z książek na studiach to przeczytałam, mogę pokopać jak Cię to interesuje. Natomiast na podstawie mojego doświadczenia jestem w stanie w to uwierzyć. Niestety jest wybitnie tragicznie.

A Ty podziękuj rodzicom, że zadbali o Twoje zęby. Większość nie miała takiego szczęścia ( ͡° ʖ̯ ͡°) I nie, to nie patologia. Zaniedbywane zęby mają dzieci bogatych i biednych, z "dobrych" i "złych" domów.