Wpis z mikrobloga

Kobieta pracuje w domu i cały dzień wyje jej nad głową pies sąsiadów. W komentarzach psiarze sugerują, że jest się złym człowiekiem jeśli takie coś przeszkadza. Proponowane są rozwiązania odbierające komfort i czas narzekającej kobiecie - zatyczki do uszu, psychiatra, zostanie wyprowadzaczem psów sąsiada. Na koniec kobieta zostaje wyzwana od idiotek, które powinno się utylizować za czepianie się psa.

#psiarze #bekazpodludzi #patologia #wtf #dogpill #bekazrozowychpaskow #bambinizm
WielkiNos - Kobieta pracuje w domu i cały dzień wyje jej nad głową pies sąsiadów. W k...

źródło: temp_file7434598346133858912

Pobierz
  • 143
@WielkiPowrut88 mam sasiadke co jak sie wprowadzalem pare lat temu to niala takiego podstarzalego kundelka. Ogolnie rodzinka lekko pato, pies szczeka na wszystko i na wszystkich, gowien nie sprzatali po nim, pare razy widzialem jak szczal im na balkonie na kwiatka xD jakos przez rok go nie widzialem, stwierdzilem ze zdechl i spokoj. No ale nie, po paru miesiacach sobie sprawili dwa kolejne. Tez po nich nie sprzataja, szczekaja na wszystko jeszcze
@WielkiNos nie wiem jak określić tych ludzi, ja czuję się pisarzem, kocham pieski bo dla mnie są wspaniałe, ale Ci wszyscy co jadą po kobiecie bo pies użera to jakieś dno po prostu.. Jeżeli pies ma lek separacyjny i jada cały czas to robi się z tym porządek bo ludzie chcą normalnie żyć a osoby które zamieszczaly tam komentarzem to banda debili którzy nie mają żadnej świadomości n a temat zwierząt
@WielkiNos słuchawki z anc też dałyby radę ( )

A tak na poważnie, to niewiele mozna zrobić poza godzinami ciszy nocnej, ale przydałoby się trochę zrozumienia też w drugą stronę. Mieszkasz w bloku, ktoś robi remont, ktoś się rucha za głośno, ktoś się kłóci, komus płaczę dziecko, gdzieś szczeka pies - te sytuację się zdarzają. Właścicielowi psa pewnie też to przeszkadza, że pies ma lęk separacyjny i
@WielkiNos A potem ci sami ludzie wielkie zdziwienie i oburzenie jak ktoś doprowadzony do kresu wytrzymałości psychicznej pęknie i rozrzuci kiełbasę z cyjankiem czy gwoździami.
Każdy przypadek jest inny. Może ten pies tak ujada że nie da się żyć. A może ta pani jest nadwrażliwa. Miałem taką sąsiadkę pode mną co mój każdy krok był jej za głośny. Jak w nocy wstawałem z łóżka do toalety to najwyżej byłem w stanie zrobić 3 kroki zanim jakąś miotłą waliła w sufit.
@WielkiNos dodam taki obrazowy przykład do mojego poprzedniego komentarza, pani z wpisu ma spotkanie tinderowe, łóżko skrzypi, ona krzyczy o spuszczaniu na cyce, a u sąsiada małe dziecko próbuje odrabiać lekcje
@goferek: jak mi się dobrze zrobiło na sercu, że Twój wpis ma tyle plusów. Mam sąsiada którego już kilka lat upominam i tłumacze, że obok niego mieszkają ludzie i nie dociera, to ja jest nienormalny bo on sobie tylko muzyki słucha.
@WielkiNos Tu ludzie piszą o blokach, że zakazać psów w blokach a ja mieszkam w domu jednorodzinnym, sypialnie mam z oknami na ogród innego domu, który jest bardzo daleko, między naszymi ogrodami jest jeszcze kilkaset wolnej przestrzeni, taka „ziemia niczyja” i tam co noc wyje taki mały pies, czasami o 3 w nocy, często o 6 rano a i nie rzadko całą noc. Doszło do tego, że musiałem zmienić pokój w którym
„ziemia niczyja” i tam co noc wyje taki mały pies, czasami o 3 w nocy, często o 6 rano a i nie rzadko całą noc.


@Matias17 gdybyś coś takiego napisał na kobiecej grupie to by cię zjadły żywcem, że nie pomagasz temu psu i nic nie zrobiłeś.
@WielkiNos: #!$%@? mać.. i to kobiety takie empatyczne xd jeśli chodzi o krytykowanie, wyśmiewanie czy bezmyślne chronienie psów które srają albo szczekają 24/24 czy niegrzecznych bachorów oczywiście w tonie obraźliwym to moja płeć niestety przoduje. Dlatego mam samych męskich znajomych, szkoda mojego zdrowia
mnie to zawsze bawią te wpisy o pozwach. Orientowałeś się kiedy jakie są koszty takiej akcji z pozwem?


@kylasek: Kiedyś coś ogarniałem i "wpisowe" było 10% kwoty, którą chcesz od kogoś odzyskać. Mogę się mylić.