Wpis z mikrobloga

Chciałbym uprzejmie zakomunikować dlaczego teraz sprzedaż leży, gdzie się podziali kupujący i dlaczego wszystko zależy od kredytów 0%

No jest to bardzo proste XD

Rata kredytu na 800k na warunkach beki to 2,9k. Wynajem tego samego z grubsza ~3k.

A obecnie rata kredytu komercyjnego jak na obrazku niżej. Najem już trochę mniej niż 3k bo się kwadraty zwalniajo.

Tylko tyle, o nic więcej nie chodzi.

#nieruchomosci #kredyt2procent #mieszkanienastart #ekonomia #gospodarka #wkpinvestments
mickpl - Chciałbym uprzejmie zakomunikować dlaczego teraz sprzedaż leży, gdzie się po...

źródło: kredyt

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@mickpl: zrobiłem sobie porownanie z bk2 xD moja rata bedzie wynosila 3900 i bedzie malala o 5zl miesiecznie. Tymczasem bez doplat ta sama rata wybosilaby 7215 pln. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Mam jednak leb do interesow i to bez sarkazmu
  • Odpowiedz
@mickpl: Pan Mireczek zrobił niedokładne porównanie, bo w BK2% rata jest malejąca, a nie równa, więc pokaż kredo z ratą, gdzie kapitał to będzie 2222 zł, wtedy zrobi się jeszcze ciekawiej, aż Cię z butów wysadzi.
  • Odpowiedz
Ale coś mi #!$%@? ta rata nie pasuje. Ja mam na 30 lat 500k i rata 2300. Skąd Ci się tyle nazbierało?


@#!$%@?: od jakiegoś czasu non stop wrzuca takie niepełnosprawne dane. Podejrzewam, że to jest troll od jakiś dev na naganianie.
  • Odpowiedz